VII Biegi Chopina - wyniki

VII Biegi Chopina - wyniki oraz film

11 czerwca 2016 roku VII Biegi Chopina przeszły do historii. Organizatorami zawodów od lat są: Urząd Miasta Sochaczew, KM Aktywni Sochaczew, Stowarzyszenie Rodzina Szkół Chopinowskich oraz Zespół Szkół w Sochaczewie. Choć do imprezy zapisało się 254 biegaczy, na starcie stanęło 178 uczestników.Rywalizowano w 10 kategoriach, na dystansach od ok. 90 metrów do "Chopinowskiej Mili" 1,8km, w zależności od wieku uczestnika. Na mecie dla każdego czekały medale, koszulki okolicznościowe z wizerunkiem biegnącego Chopina, słodycze, jogurty i smaczna grochówka. Zwycięzcy dodatkowo nagradzani byli pucharami, a pierwsze trójki nagrodami rzeczowymi w postaci książek.
Film z VII Biegów Chopina 11.06.2016
Wyniki VII Biegu Chopina 11.06.2016r.


W biegu "skarzatów" rocznik 2009 i młodsi wystartowało 21 młodych zawodników. Nie była w tym biegu prowadzona klasyfikacja miejsc. Wszyscy otrzymali medale i słodkie upominki.

Dziewczęta 2007-2008 ok 300 metrów:1. Kosińska Lena - SP Śladów2. Miecznikowska Maja - SP Śladów3. Przydworska Izabela - SP Śladów4. Wichrowska Amelia5. Kubiszewska Kaja - SP 7 Sochaczew6. Prokop Julia - Sierzchów7. Szymańska Julia 8. Wieczorek Nikola - SP Śladów9. Górecka Maja - SP Sanniki10. Pietrzak Julia - SP Sanniki11. Dylik Julia - SP Sanniki12. Dudkowska Ola - SP Sanniki13. Petrykowska Wiktoria - SP Sanniki

Chłopcy 2007-2008. ok 300 metrów:
1. Tyl Ernest - SP 7 Sochaczew
2. Zygmunciak Filip - SP 4 Sochaczew
3. Kaźmierski Jan - SP 7 Sochaczew
4. Wasilewski Igor
5. Dobrzyński Marceli - SP Śladów
6. Rosłaniak Kuba - SP 7 Sochaczew
7. Lus Bartosz - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
8. Poryszewski Maciej - SP Śladów
9. Prokop Kamil - Sierzchów
10. Lachowicz Antonii - SP Sanniki
11. Kaliński Eryk - SP Sanniki
12. Ostrowski Oskar - SP 7 Sochaczew
13. Kalota Krystian - SP 7 Sochaczew
14. Lachowicz Jakub - SP Sanniki
15. Cieślak Kacper - SP Sanniki
16. Selerski Jakub
17. Urbański Patryk - SP Sanniki
18. Maćkowski Mateusz - SP Sanniki
19. Niewiadomski Adam - SP Sanniki
20. Stangreciuk Mateusz - SP Sanniki
21. Jasiński Kornel - SP Sanniki
22. Stempniak Tomasz - SP 7 Sochaczew
23. Dutkowski Łukasz - SP Sanniki
24. Maron Bartosz - SP Sanniki

Dziewczęta rok 2006-2005 ok. 500 metrów:1. Jasińska Julia - SP Śladów2. Czubak Dominika - SP 3 Sochaczew/KM Aktywni3. Nagaoka Lisa - SP 7 Sochaczew4. Krawczyk Klaudia - SP 7 Sochaczew5. Dubielak Ola - SP Sanniki6. Budzyńska Olga7. Wojtasiak Patrycja - SP Sanniki8. Zimna Julia - SP 7 Sochaczew9. Kalota Oliwia 10. Paduch Marcelina - SP 3 Sochaczew11. Jabłońska Natalia - SP 7 Sochaczew12. Świątkowska Patrycja - SP Sanniki13. Cieślak Julia - SP Sanniki14. Jaworska Weronika - SP 7 Sochaczew15. Tarczyk Julia - SP 7 Sochaczew16. Witkowska Natalia - SP Sanniki17. Szczerba Aleksandra18. Kowalska Daria19. Kunicka Maria - Kunix Boryszew

Chłopcy 2005-2006 ok. 500 metrów:1. Tyl Eryk - SP 7 Sochaczew2. Łyczywek Dominik - SP Śladów3. Sot Wiktor - SP Kozłów Biskupi4. Stencel Oskar - SP 7 Sochaczew5. Pawłowski Jan - SP 4 Sochaczew6. Majewski Adam - SP Sanniki7. Stańczak Paweł - SP Sanniki8. Jaworski Jan - SP 7 Sochaczew9. Kotkowski Krzysztof - SP 7 Sochaczew10. Durmaj Dominik - SP Sanniki11. Dmoch Kacper - SP 7 Sochaczew12. Polańczyk Bartek - SP Sanniki13. Ciołkowski Patryk - SP Śladów14. Prokop Mateusz - Sierzchów15. Dylik Michał - SP Sanniki16. Felczak Jakub - SP 7 Sochaczew17. Czułek Bartosz 18. Petrykowski Mateusz - SP Sanniki19. Szewczyk Kuba - SP Sanniki20. Cierlicki Daniel - SP Sanniki21. Pysaniuk Artur - SP 7 Sochaczew22. Stradza Łukasz - SP Sanniki

Dziewczęta 2003-2004 ok 700 metrów:1. Wosińska Julia - SP Śladów/KM Aktywni Sochaczew2. Więckowska Natalia - SP 7 Sochaczew/KM Aktywni Sochaczew3. Lewandowska Weronika - SP Feliksów/ KM Aktywni Sochaczew4. Tempczyk Dorota5. Stefaniak Karolina - SP Śladów6. Osińska Patrycja - SP 7 Sochaczew7. Szustkiewicz Jagoda - SP 7 Sochaczew8. Bieryta Patrycja9. Budzyńska Weronika10. Bogucka Weronika - SP Sanniki11. Lachowicz Aleksandra - SP Sanniki12. Dabrowska Julia - SP 7 Sochaczew13. Balcerzak Natalia - SP Sanniki14. Sobczak Natalia - SP Kozłów Biskupi15. Gams Wiktoria - SP Kozłów Biskupi16. Wachowicz Gabriela - SP Sanniki17. Sapińska Wiktoria - SP Sanniki18. Michalak Aleksandra - SP Żuków
Chłopcy rok 2003-2004 dystans ok. 700 metrów:1. Zygmunciak Kacper - SP 4 Sochaczew2. Beta Adam - SP Sanniki3. Pysaniuk Denis - SP 7 Sochaczew4. Kaźmierski Konrad - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu5. Kubiak Piotr - SP Sanniki6. Kuziński Konrad - SP 7 Sochaczew7. Pawłowski Szymon - SP 4 Sochaczew8. Buła Krystian - SP Sanniki9. Gołębiowski Miłosz - SP Kozłów Biskupi10. Jeznach Michał - SP Śladów

Dziewczęta gimnazjum (2000,2001,2002) ok. 1000 metrów:1. Radosz Joanna - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu2. Pietruszka Aleksandra - Gim 3 Sochaczew3. Wiciak Wiktoria - Gim Młodzieszyn4. Włodarczyk Gabriela - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu5. Filipowicz Aleksandra - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu6. Skierska Ewelina - Gim Sanniki7. Czerwińska Michalina - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu8. Dragańska Julia - Gim nr 3 Sochaczew9. Szymańska Agata - Gim Wymysłów10. Więckowska Emilia - Gim 3 Sochaczew11. Karczewska Justyna - Gim 3 Sochaczew12. Orłowska Dominika - Gim 3 Sochaczew13. Więckowska Julia - Gim 3 Sochaczew14. Kądziela Alicja - Gim 3 Sochaczew15. Marcjańska Paulina - Gim 3 Sochaczew16. Stępniak Basia - Gim 3 Sochaczew17. Kmiecik Oliwia - Gim 3 Sochaczew18. Brandenbura Ola - Gim 3 Sochaczew

19. Ciura Wiktoria - Gim 3 Sochaczew
Chłopcy gimnazjum (2000,2001,2002) ok 1000 m:1. Nosarzewski Daniel - Gim Lasocin/ KM Aktywni Sochaczew2. Sobczak Michał - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu3. Jarzyński Rafał - Gim Sanniki4. Bembenista Wiktor - Gim Sanniki5. Kaźmierski Jan - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu.6. Kaźmierski Jakub - Gim Powiatowe Sochaczew7. Pawłowski Radosław - Gim 3 Sochaczew8. Zagajewski Mateusz - Gim 3 Sochaczew9. Szyprowski Konrad - Gim 3 Sochaczew10. Łużyński Kacper - Gim 3 Sochaczew11. Basior Jakub - Gim 3 Sochaczew
Bieg Open Kobiety. ok 2 km. 1999 i starsze:1. Zajączkowska Zuzanna - Sochaczew2. Czułek Agnieszka 3. Wojciechowska Anna UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu4. Kowalska Magdalena5. Majewska - Chmielewska Paulina6. Majewska Anna
Bieg Open Mężczyzn. ok 2km. 1999 i starsi:1. Szram Jakub - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu2. Zakrzewski Krzysztof - KM Aktywni Sochaczew3. Bartłowicz Dawid4. Kunicki Filip - Kunix Boryszew5. Tomaszewski Radosław6. Nitek Kamil7. Aksamit Jakub - Fanatyk Konary8. Wierzbicki Andrzej9. Adamkiewicz Michał - KM Aktywni Sochaczew10 Kocimski Jan - KM Aktywni Sochaczew11. Majewski Roman12. Połeć Łukasz13. Bendig Łukasz - Płock14. Kalinowski Piotr 15. Kaźmierski Mirosław - Sochaczew

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy