VII Kiermasz Bożonarodzeniowy oraz wspólne kolędowanie na placu Kościuszki

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: VII Kiermasz Bożonarodzeniowy oraz wspólne kolędowanie na placu Kościuszki Imprezy cykliczne sochaczew

Przed mieszkańcami już siódma edycja Kiermaszu Bożonarodzeniowego organizowanego w Hotelu Chopin. Tegoroczny kiermasz pod nazwą „Boże Narodzenie na Mazowszu” odbędzie się w drugą niedzielę grudnia. 


Śladem poprzednich edycji kiermasz zgromadzi wielu wystawców rękodzieła artystycznego. Tematyka naturalnie będzie nawiązywać do świąt Bożego Narodzenia. Podczas spotkania oprócz zakupu dekoracji świątecznych będzie można wziąć udział w degustacji tradycyjnych potraw bożonarodzeniowych. Kiermasz uświetni także występ wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Giżycach, które zaśpiewają tradycyjne kolędy. 


Jaki program kiermaszu

VII Kiermasz Bożonarodzeniowy odbędzie się w sali balowej Hotelu Chopin. Rozpoczęcie kiermaszu zaplanowano na godzinę 10.30. O 11.00 wystąpią wychowankowie POW Giżyce. Pomiędzy 12.00 a 14.00 organizatorzy zapraszają na degustację potraw bożonarodzeniowych. Koniec kiermaszu zaplanowany jest na 15.00. 


Od 15.00 chętni będą mogli wziąć udział we wspólnym kolędowaniu na placu Kościuszki. Podczas kolędowania na placu pojawi się także Święty Mikołaj. 

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy