VII OMT w Biegach - relacja

/ 10 zdjęć
Zdjęcia i foto: VII OMT w Biegach - relacja Biegi sochaczew
+5

Piękna pogoda towarzyszyła zawodom lekkoatletycznym w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego! pod nazwą „VII Otwarte Mistrzostwa Teresina w Biegach”. Zawody te odbyły się w sobotę 17 września 2016 r. na stadionie GOSiR w Teresinie.
Dzieci, młodzież i dorośli z Teresina, Śladowa, Lasocina, Błonia, Paprotni, Leszna, Milanówka, Grodziska Maz., Sochaczewa, Kask i wielu innych miejscowości rywalizowali w konkurencjach biegowych na dystansach 100m, 150m, 200m, 300m, 600m, 1000m i 1500m. Sportowe zmagania przyniosły najmłodszym adeptom lekkiej atletyki wiele radości oraz wyzwoliła w uczestnikach szereg pozytywnych emocji a cały mityng obejrzała liczna grupa rodziców i sympatyków „królowej sportu”.
Najlepsi zawodnicy w każdej kategorii otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Wyjątkowe podziękowania kierujemy w stronę organizatorów niniejszych zawodów: Gmina Teresin, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Teresinie, UKS Filipides Teresin. Podziękowania kierujemy również do władz samorządowych Gminy Teresin, które życzliwie przychylają się do rozwoju sportu na naszym terenie. VII Otwarte Mistrzostwa Teresina w Biegach wsparli: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Bakoma S.A., Teresin24.pl oraz Państwo Kuźmińscy.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy