W hołdzie Wyklętym

/ 1 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: W hołdzie Wyklętym Sporty walki sochaczew

4 marca w ramach tegorocznych obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Dragon Fight Club Sochaczew tradycyjnie podjął się organizacji VII Pucharu Pamięci Żołnierzy Wyklętych we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Edycja ta była szczególna, stanowiła bowiem jednocześnie część obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wyjątkowy charakter tego wydarzenia, nad którymi patronat objął Burmistrz Miasta Sochaczew Piotr Osiecki, podkreśliło wspólne odśpiewanie pierwszej strofy hymnu narodowego podczas otwarcia zawodów.

Na hali MOSiR rozegrane zostały turnieje w formule MMA oraz BJJ, w których wystartowało 145 zawodników i zawodniczek. Wśród nich znalazły się również reprezentantki naszego klubu – w turnieju Kobiet MMA wystartowała Karolina Białogłowa, której był to debiut w formule MMA. Dodatkowo ze względu na brak zawodniczek w swojej kategorii wiekowej przyszło jej zmierzyć się z seniorkami – mimo to wywalczyła srebrny medal. Z kolei zaś do Kamili Janickiej, startującej w Turnieju BJJ No Gi Kobiet, trafił kolejny złoty krążek.

Dziękujemy Burmistrzowi Miasta Panu Piotrowi Osieckiemu za patronat nad naszymi zawodami. Słowa podziękowania kierujemy również do Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Sochaczewie oraz Pizzerii Atmosfera, które wsparły organizację naszych zawodów.

Już za miesiąc, 8 kwietnia będziemy gospodarzami jednego z dwóch najważniejszych wydarzeń amatorskiego MMA w Polsce – Pucharu Polski MMA 2018, na który już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

metasekwojametasekwoja
0
I znowu wyklęci. Młodzi ludzie nie wiedzą jak są wykorzystywani w bieżącej polityce. (2018-03-12 09:03)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy