W. Komendarek zagra dla WOŚP

/ 2 komentarzy

Tegoroczny, niedzielny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sochaczewie wzbogaci się o dodatkową atrakcję. Hufiec ZHP oraz Urząd Miejski zapraszają na półtoragodzinny koncert Władysława Komendarka.
W najbliższą niedzielę kolejny finał WOŚP. Akcja prowadzona od samego początku jej istnienia przez sochaczewskich harcerzy, z każdym rokiem rozwija się, zmienia. W tym roku do zbiórki pieniędzy aktywniej włączają się władze samorządowe. Burmistrz po rozmowach z komendantem hufca ZHP Krzysztofem Wasilewskim, czyli szefem Sztabu Powiatowego WOŚP zaproponował, by na muszli na Podzamczu zorganizować koncert jednej z największych współczesnych gwiazd muzyki elektronicznej – Władysława Komendarka. Występ rozpocznie się o godzinie 19.00 i potrwa do 20.30.
Jak zwykle, o 20.00 w całym kraju wszyscy wolontariusze i przyjaciele Orkiestry zapalą światełko do nieba, by jak mówi Jurek Owsiak – dobre anioły zobaczyły, ilu jest w naszym kraju ludzi wielkiego serca. W tym roku światełko do nieba – czyli pokaz ogni sztucznych – odbędzie się na Podzamczu, w przerwie koncertu. Hufiec przygotowuje dla gości jeszcze inne atrakcje, ale o tym, co to będzie, trzeba przekonać się osobiście przychodząc w niedzielę o 19.00 na muszlę koncertową.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

zenzen
0
To niesamowte ze strony Władysława, który dzień po dniu da dwa koncerty za darmo na rzecz wielkiej sprawy. Będziemy mogli go obserwować zarówno w miłej atmosferze klubowej w Malibu, jak i w dość spartańskich warunkach zimowego Podzamcza. Okazuje się, że Sochaczew może wspomagać WOŚP nie tylko pieniędzmi, nie tylko pełnymi entuzjazmu i dobrze zorganizowanymi woluntariuszami lecz również ofiarowuje sztukę na najwyższym poziomie. Obyśmy wszyscy uwierzyli wreszcie, że w naszym mieście mogą się dziać rzeczy dobre i pożyteczne, a przy tym atrakcyjne. Wystarczy tylko zdjąć "czarnowidzące" okulary i chcieć coś zrobić!!! (2004-01-08 00:00)
Daniel WachowskiDaniel Wachowski
0
Bardzo się cieszę, że podkreślił Pan stosunek P. Władysława Komendarka do WOŚP. Faktycznie wystąpi za darmo, za co należą mu się gorące podzękowania. (2004-01-08 00:00)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy