W poduszce chowali amfetaminę - para z Rybna zatrzymana

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: W poduszce chowali amfetaminę - para z Rybna zatrzymana  Narkotyki, alkohol sochaczew

Policjanci z Teresina zatrzymali 21 – letniego mężczyznę i jego 41 – letnią partnerkę, których podejrzewali o posiadanie środków odurzających. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli ponad 30 gramów amfetaminy, marihuanę i elektroniczną wagę ukryte w poduszce. Mieszkanka gminy Teresin usłyszała dzisiaj zarzut posiadania znacznej ilości środków. Za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z Teresina ustalili, że 21 – latek z gminy Rybno i jego 41 – letnia partnerka mogą posiadać środki odurzające. Mundurowi pojechali do domu mężczyzny. Podczas przeszukania, w poduszce znaleźli ukryty czarny worek w którym były ukryte trzy pojemniki z amfetaminą i marihuaną oraz elektroniczna waga.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Kilka godzin później zatrzymano również jego partnerkę. W rozmowie z policjantami kobieta przyznała się, że narkotyki należą do niej.

Dzisiaj została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie przedstawiono jej zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec kobiety zastosowano środek zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy