W pożarze stracili dach nad głową - potrzebują pomocy

Zdjęcia i foto: W pożarze stracili dach nad głową - potrzebują pomocy  Interwencje i pomoc sochaczew

To niezwykle ciężki czas dla małżeństwa po 60-tce, które niedawno zamieszkało w Iłowie. 4 kwietnia w ich domu wybuchł pożar, w wyniku którego zostali bez dachu nad głową na święta. W internecie już ruszyła zbiórka pieniędzy.

Niedawno informowaliśmy o tragicznym pożarze domu jednorodzinnego w Iłowie. Wszelkie informacje znaleźć można TUTAJ. Na szczęście dzięki szybkiej interwencji strażaków udało się uchronić budynek przed całkowitym spaleniem, a właścicielom nic się nie stało. Wiadomo jednak, że do swojego domu w tej chwili nie mogą wrócić. Aktualnie schronienie znaleźli w garażu. Z pomocą natychmiast przyszła ich znajoma, która zorganizowała zbiórkę pieniędzy na platformie pomagam.pl. Wesprzeć akcję może każdy. Liczy się każda złotówka.


Ogień na szczęście nie strawił wszystkiego, ale jak czytamy na stronie zbiórki:

- rzeczy domowego użytku, które udało się uratować śmierdzą, są zaczadzone i w większości nie nadają się do użycia. 


Na platformie pomagam.pl ruszyła już zbiórka pieniędzy - link TUTAJ. Wesprzeć rodzinę można również w inny sposób.

- Jeśli ktoś chciałby pomóc swoją pracą, jest budowlańcem, elektrykiem..etc lub chciałby wspomóc swoją pracą a nie pieniędzmi, prosimy o zgłoszenie się do gminy w Iłowie, GOPS powinien udzielić wszelkich informacji o możliwościach pomocy. 


W całej akcji pomocowej bierze udział także sołtys wsi Sarnów Paweł Gołaszewski oraz przewodniczący rady gminy Iłów Sławomir Tomaszewski wraz z właścicielem składu budowlanego w Iłowie Janusz Stodulski przekazują bon o wartości 700 złotych dla Państwa, którzy zostali poszkodowani w pożarze. 


zdj. pomagam.pl 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy