W Sylwestra dla Sylwestra

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: W Sylwestra dla Sylwestra Biegi sochaczew

Po raz drugi klubowicze spod gwiazdy KM ,,Aktywni" Sochaczew upamiętnili swoim biegiem po Iłów naszego wybitnego i nieodżałowanego sportowca i Dziennikarza Sylwusia Rożdzestwieńskiego.
Punktualnie o 11 z Placu Kościuszki w Sochaczewie grupa ,,maratończyków" w składzie personalnym-Beata Kołodziejczak, Jan Kocimski, Ryszard Nowakowski (który naprzemiennie biegł i jechał na rowerze), Mirosław Adamkiewicz, Boguś Ksyna, Artur Kazimierski, Michał Adamkiewicz , Adam Niemiec i Krzysztof Orzechowski zaczęła swój długi i ,,mroźny" bieg na dystansie 23 kilometrów. Bo tyle właśnie dzieli nas od grobu zasłużonego dla sportu Sylwestra.
Warto przypomnieć, że pomysłodawcą tego absolutnie spontanicznego marszo-biegu był Janek Kocimski , który ponad rok temu ,,rzucił" hasło -,,pobiegnijmy w Sylwestra dla Sylwestra"..i tak już zostało.
Znając zapał Aktywnych pobiegniemy ponownie za rok..by zapalić symboliczną lampkę na mogile Sylwestra.

Naszego Wielkiego Przyjaciela.

p.s. na całym odcinku biegowym towarzyszyły nam dwa auta eskortujące strudzonych biegaczy. Podziękowania należą Kamili Kocimskiej.

Do miłej ,,mini-uroczystości" doszło w Młodzieszynie gdzie przed Gminnym Urzędem poczęstowano nas ciepłą herbatą i ciastami.


Rafał Milczarek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

wbienkowbienko
0
No szacun, czapki z głów. Fajnie, że to robicie. (2015-01-02 15:40)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy