Wakacje z Biblioteką Gminną i Wioską Internetową

Nawet w wakacje czas spędzony w Bibliotece i Wiosce Internetowej nie może być czasem straconym. Jak zwykle zapraszamy do odwiedzania naszych placówek, zachęcamy do czytania książek i mądrego korzystania z Internetu, a ponadto latem oferujemy:

Filia Biblioteczna w Wyczółkach zaprasza dzieci w wieku 9  – 13 lat na zajęcia plastyczno – literackie, które odbywają się w czasie wakacji od wtorku do piątku w godzinach 10.00 – 12.00. W ramach zajęć dzieci mają kontakt z dobrą literaturą, poznają ciekawych bohaterów, doskonalą swoje umiejętności plastyczne.
Zajęcia nie będą odbywały się w czasie urlopu Pracownika (informacje na temat godzin otwarcia w zakładce „Filia Biblioteczna w Wyczółkach”). 

Filia Biblioteczna w Wymysłowie zaprasza dzieci i młodzież na „Wakacyjne spotkania z literaturą i teatrem”, które będą odbywały się dwa razy w tygodniu od 10 sierpnia do końca wakacji we wtorki i czwartki w godzinach 11.00 – 13.00. W ramach zajęć dzieci zapoznają się z twórczością Juliana Tuwima, Jana Brzechwy i Grzegorza Kasdepke. Każdemu ze spotkań towarzyszyć będzie stopniowe wykonywanie elementów scenografii i rekwizytów do przedstawienia teatralnego, które zwieńczy wakacyjne spotkania. Podczas ostatnich zajęć dzieci z pomocą Pani Bibliotekarki przedstawią zaproszonym gościom przygotowaną przez siebie sztukę teatralną. Będzie też czas na słodki poczęstunek.

 Wioska Internetowa wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Kątach zaprasza dzieci i młodzież w każdą środę i czwartek od 16 lipca do końca wakacji w godzinach 10.00 – 12.00 na turniej gry na konsoli X – Box.
Pod okiem pracowników Wioski i Biblioteki chętne osoby będą mogły wykonać prezentację multimedialną, złożoną z wakacyjnych zdjęć. Ciekawie zmontowane fotografie, oglądane już po wakacjach, z pewnością każdemu umilą jesienne wieczory.
W Wiosce dzieci będą mogły również obejrzeć film animowany na dużym ekranie.
(Informacje o spowodowanej urlopem nieobecności Pracownika Wioski znajdują się w zakładce „Wioska Internetowa”.)

Jednocześnie przypominamy o ogłoszonych przez nas konkursach (szczegóły znajdują się w odpowiednich zakładkach).

Serdecznie zapraszamy!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Gminna Biblioteka Publiczna w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy