Wakacje z Protravel - dlaczego wyjechać za granicę?

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wakacje z Protravel - dlaczego wyjechać za granicę?  Rekreacja sochaczewWakacje to czas odpoczynku i relaksu. Taki powinien być. Czy tropikalna pogoda utrzymująca się w Polsce daje nam gwarancję dobrego wypoczynku? Otóż, doświadczenia pokazują, iż nasze oczekiwania są bardzo surowo weryfikowane. Nasze wielotygodniowe oczekiwanie na wyjazd może zostać nagrodzone kiepską pogodą, gwarem nadmorskiej plaży, która wita nas wszechobecnymi parawanami czy brakiem miejsca w baseniku dla dzieci. Tu od razu warto zakwalifikować się do potrzeb, które będą dla nas najlepszym rozwiązaniem.


Jeśli jesteśmy singlami i lubimy spokój to wakacyjny wyjazd w polskie zakątki będzie wiązał się z przedzieraniem górskim szlakiem, slalomem przez tłumy turystów w wakacyjnym obuwiu a ciszę przerywają nawoływania do niesfornych dzieci. Wracamy wykończeni. A gdyby tak zajrzeć do biura turystycznego? Powiedzieć: chcę wypocząć, potrzebuję spokoju. To wystarczy. Tak, to takie proste.


Abo innym razem wypoczynek z rodziną i znajomymi. Planujemy, docieramy na miejsce. Okazuje się, że owszem jest morze ale już basen dla dzieci jest wielkość wanny. Plac zabaw ma trzy atrakcje a wcześniej oglądane zdjęcie w ogólnym spojrzeniu nie do końca oddają rzeczywistość. Na dodatek zaczyna padać.

Nasz wyjazd po dwóch dniach oznacza znudzenie dzieci. A co się za tym kryje każdy rodzic wie. Ta sytuacja również nie musi mieć takiego zakończenia. Wizyta w biurze turystycznym to rozwiązanie najlepsze jakie możemy wybrać. Co potrzeba rodzinom oraz grupom przyjaciół? Przede wszystkim oferty all inclusive. Nikt nie chce biegać i szukać dostępnych atrakcji czy zabaw dla dzieci. Wieczorne wyjście także dobrze zaplanować w pobliżu miejsca noclegu. Ale co jeśli nie znamy otoczenia hotelu? Otóż to, najlepiej zdać się na pomoc osób, które sprawdzają każde miejsce jakie oferują swoim klientom. Czy w naszym mieście istnieje biuro godne zaufania w kwestii wyboru wakacyjnych wojaży? Sochaczewianie mogą zaufać w wyborach letnich biurze turystycznemu PROTRAVEL.


Jeśli nie przekonało Was powyższe to jest jeszcze kilka argumentów, które będą podporą w wyborze biura. Protravel to dziesięć lat istnienia na ryku. Setki zadowolonych klientów. Z tej grupy można wyłonić bezdyskusyjny fakt. Osoby, które raz skorzystały z pomocy biura, wracają do niego za każdym razem gdy pomyślą o wyjeździe. Niekoniecznie wakacyjnym. Czasem mamy po prostu chęć na krótki wyjazd. Po przygodę, wypoczynek, relaks. Nic prostszego. Wystarczy jedna wiadomość do Protravel. Reszta załatwia się „sama”. Biuro zagwarantuje także pogodę.


 

Wiecie co mnie zaskoczyło w ofercie biura turystycznego? Ceny. Tak, tak. Wybór internetowy nie jest gwarancją najlepszej ceny ani tym bardziej jakości. Kontakt bezpośredni bądź znajomość biura z którego korzystamy to jest gwarancja naszego zadowolenia. Nic nie będzie dla nas bardziej frustrujące niż wyjazd za europejskie ceny do miejsca, które przywita nas deszczem, tłumem i kiepskim jedzeniem. W zamian możemy mieć sprawdzone przez profesjonalistów miejsce, możliwość spróbowania dać z całego świata, miejsce na plaży i masę atrakcji dla najmłodszych. Sami możemy cieszyć się wyjazdem z kolorowym napojem z ekoparasolką w ręku. Czy to już nie czas na wizytę w Protravel? 

  

                                                 PROTRAVEL BIURO PODRÓŻY

                                                         ul. Warszawska 15

                                                                Sochaczew 

                                                           Tel. 535 428 586

                                                       protravel@protravel.pl 


 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy