WAKACJE ZE SPORTEM - zaproszenie

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: WAKACJE ZE SPORTEM - zaproszenie Inne sporty sochaczew

Klub Maratończyka „Aktywni” pragnie zaprosić wszystkich mieszkańców Sochaczewa i powiatu na trzecią część Wakacji ze Sportem. Impreza odbędzie się na stadionie miejskim 'Orkan' 9 sierpnia o godzinie 10.30. Tym razem przygotowaliśmy szereg niespodzianek pod wspólnym hasłem ,,W zdrowym ciele zdrowy duch'. Nasze atrakcje rozmieszczone będą na dwóch płytach miejskiego kompleksu sportowego.

Apel do kobiet: Przybywajcie gromadnie! Zajęcia aerobiku poprowadzi wykwalifikowana instruktorka Ewa Osińska.

Pojawi się również specjalista masażu Maciej Komosa.

W takt rytmicznej muzyki swoje umiejętności zaprezentuje grupa młodych ludzi z Osiedlowego Stowarzyszenia Sportowego. Będzie to ekspresyjny free style dance.

Ciekawym urozmaiceniem, będzie występ silnych ludzi z sochaczewskiego'Dragona'. Pokażą oni jakich metod samoobrony można użyć w starciu z potencjalnym napastnikiem tak, aby w stresującej sytuacji zachować zimną krew. Powinno to zainteresować w szczególności płeć piękną.

Ci, którzy jeszcze się nie przekonali się do jednej z piękniejszych dyscyplin sportu jaką jest niewątpliwie lekkoatletyka, będzie próbował przekonać Emanuel Zimny. Trucht, leciutki bieg i cała gama ćwiczeń przygotowujących do biegania. Nie bójmy się zrobić pierwszego kroku w stronę poprawy własnej sprawności.

Nie zapomnieliśmy również o cyklistach. Punktualnie o 10.30 wyruszy spontaniczna grupa zapaleńców dwóch kółek. Trasa i tempo wycieczki zostanie dobrana odpowiednio do przygotowania kondycyjnego uczestników. Prosimy o zabranie kasków ochronnych na głowę.

Miłośnicy nordic-walking oraz Ci, którzy jeszcze nie zpoznali się z tajnikami skandynawskiego marszu mogą być spokojni. Katarzyna Liszkiewicz - miłośniczka tej subtelnej dyscypliny oczekuje Państwa. Będzie możliwość wypożyczenia kijków. Nie pozastaje nic innego jak zarazić się i tą formą ruchu.

Mamy w zanadrzu i coś dla młodych mężczyzn. Mini szkółkę piłkarską poprowadzi były zwodnik Tajfuna Brochów – Adrian Kowalski. Chłopcy, namówcie swoich ojców do wspólnego treningu! Nie ma ku temu lepszej okazji jak tu i teraz, na specjanie przygotowanej płycie boiska. Czekać na Was będą piłki i zawodowo przygotowana murawa.

Bezsprzecznie najbardziej rodzinną dyscypliną będzie badminton. Czekać będą na Państwa dwa pola do gry w tę popularną i sprawnościową grę . Tu pragniemy widzieć całe rodziny. Zasady wskaże Beata Szustkiewicz.

Niech ta sierpniowa, przedpołudniowa niedziela upłynie pod znakiem rekreacji na świeżym powietrzu. Gorąco Państwa namawiamy przypominając, że wszystkie zajęcia są ogólnie dostępne i bezpłatne. Naprawdę warto wybrać się na ,,Orkan' i zażyć świeżego powietrza. Zapraszamy!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

MasłowskiMasłowski
0
Od dawna obserwuje i czytam poczynania Klub Maratończyka „Aktywni” i jestem pełen podziwu.
Oby tak dalej.

Pozdrawiam
(2009-08-07 18:07)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy