Wakacyjne kopanie

Zdjęcia i foto: Wakacyjne kopanie Piłka nożna sochaczew

Jedną z imprez sportowych zorganizowanych przez MOSiR był turniej piłki nożnej, który odbył się w Karwowie. Zawody były interesujące, a poszczególne mecze bardzo zacięte. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęli piłkarze B-klasowego Sokoła Budki Piaseckie, którzy w finale wygrali z Walkowerem 3:2.

Królem strzelców został zdobywca pięciu goli Artur Fijołek (Sokół).


Wyniki turnieju

Grupa A

Sokół – Osiedlaki 2:1

Sokół – Altana 0:0

Walkower – Sokół 1:0

Altana – Osiedlaki 1:0

Osiedlaki – Walkower 2:0

Walkower – Altana 3:1

Tabela grupy A

1.Walkower 6 4-3

2.Sokół Budki Piaseckie 4 2-2

3..FC Altana 4 2-3

4.KS Osiedlaki 3 3-3

Grupa B

Wyhelikopterowani – Błękitni 2:0

Wyhelikopterowani – Komandosi 0:0

Wyhelikopterowani – Sticky Fingaz 1:1

Komadosi – Błękitni 2:0

Sticky Fingaz – Komadosi 2:1

Błękitni – Sticky Fingaz 1:0

Tabela grupy B

1.Wyhelikopterowani 5 3-1

2.Sticky Fingaz 4 2-3

3.Wodniści Komandosi 4 3-2

4.Błękitni Dębówka 3 1-4

Półfinały

Walkower – Sticky Fingaz 1:0

Sokół – Wyhelikopterowani 1:0

mecz o III miejsce

Sticky Fingaz – Wyhelikopterowani 1:0

Finał

Sokół – Walkower 3:2


Składy drużyn (w nawiasach ilość strzelonych goli):

Sokół Budki Piaseckie

Bartek Kaczmarek, Tomasz Gral, Mateusz Bryński, Albert Kamiński (1), Artur Fijołek (5), Adrian Bylicki, Mariusz Bigraj, Rafał Dybiec, Paweł Kapłon

Walkower

Jarosław Szewczyk, Marcin Rosłoniak, Dawid Żmijewski (1), Kacper Pączek, Seweryn Fabisiak, Mateusz Zieliński, Jan Kawecki(2), Mateusz Błaszczyk, Damian Pączek (4), Łukasz Dąbrowski

Sticky Fingaz

Przemek Adamiak, Damian Karasek (1), Adrian Łuczak(1), Krystian Rafalski (1), Alan Karasek, Marcel Łańczak (1), Edwin Karasek

Wyhelikopterowani

Konrad Rogowski, Piotr Kalota(1), Patryk Paduch (2), Darek Sobczak, Adam Zając, Bartek Dragański, Kamil Wojciechowski

Wodniści Komandosi

Alan Tomaszewski, Mateusz Wejers (1), Bartłomiej Andrzejczak, Kacper Andrzejczak, Anna Michalik, Martyna Skołowska, Radosław Sokołowski, Mateusz Lis (1), Jakub Lis (1)

FC Altana

Jakub Aleksandrowicz, Łukasz Sikora, Kamil Gonta, Przemysław Sikora (2), Maurycy Kostrzewski, Radosław Sikora, Tomek Szewczyk

KS Osiedlaki

Mateusz Barszcz, Jan Stencel, Damian Stencel, Kacper Skorupski, Mateusz Pisarek (2), Jakub Morga, Szymon Mikołajczyk, Radosław Strzelczyk, Klaudiusz Rębiejewski, Alan Dutkowski, Łukasz Pisarek

Błękitni Dębówka

Marcin Rosa, Seweryn Pokropski (1), Przemysław Tkacz, Alan Baliński, Sebastian Romanowski, Wojciech Cieleciński, Tomasz Kowalski

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy