Wakacyjny program zajęć Szkoły Tańca

Zdjęcia i foto: Wakacyjny program zajęć Szkoły Tańca Sztuki sceniczne sochaczew

Od juniora do seniora czyli jak czerpać radość z aktywności ruchowej w każdym wieku…

Od kilku lat aktywność ruchowa staje się ważnym elementem w życiu każdego człowieka. Dla najmniejszych stanowi podstawę prawidłowego rozwoju, dla młodzieży często staje się stylem życia. Ludziom dorosłym potrzebny jest ruch aby mogli zachować dobrą kondycję psycho-fizyczną, jest także odskocznią od codziennego stresu.
Taniec, który jest bardzo szeroką dziedziną i ciągle udoskonalany fitness zyskały sobie popularność wśród milionów ludzi na całym świecie. Zdumiewający jest fakt, że dzięki takiej aktywności ruchowej stajemy się zdrowsi, silniejsi i szczęśliwsi.
W naszym mieście istnieje miejsce, w którym można poczuć się wyjątkowo i aktywnie spędzić czas z innymi. Miejsce to jest otwarte dla wszystkich, każdy jest mile widziany. Dlatego też wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzania Szkoły Tańca „Pasjonat”, która w sezonie letnim przygotowała wakacyjny program zajęć dla każdego.
Wszystkim tym, którzy już korzystają z zajęć i pozostałym, którzy chcieliby zmienić swoją codzienność przedstawiamy szczegóły oferty wakacyjnej:

- RYTMIKA, dla 2-3 latków, czyli wprowadzanie maluchów w świat tańca i muzyki

- TANECZNY MIX, dla dzieci w różnym wieku: 4-6 lat, 7-11 lat, oraz 12lat i więcej. Zajęcia bardzo bogate w różnorodne style taneczne. Zostały nazwane mixem ponieważ zawierają w sobie naukę tańca nowoczesnego, towarzyskiego, elementy baletu. Już 3 lipca rozpoczynamy zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat.

- AKROBATYKA, dla dzieci w wieku 7-11 lat. Ćwiczenia gimnastyczne i akrobatyczne, które rozwijają sprawność fizyczną i są idealnym sposobem na pozbycie się nadmiaru dziecięcej energii.

- PÓŁKOLONIE, czyli ogromna frajda dla wszystkich 6- 10 latków. Sprawią, że dzieci nie będą się nudzić a ich czas zostanie pozytywnie spędzony. Taneczne półkolonie to nauka, zabawa, zdrowy posiłek, spacery i wiele innych atrakcji. Do wyboru turnusy 5-dniowe w różnych terminach.

TANIEC I FITNESS DLA DOROSŁYCH czyli:

- latino solo,
- aero stretching,
- aerobic,
- TMT,
- zumba,
- pilates z elementami jogi,
- latin jazz/samba,
- dance-fitness program,
- zajęcia dla kobiet w ciąży oraz mama i maluszek,
- kurs tańca towarzyskiego I stopnia dla par,
- kurs tańca towarzyskiego dla narzeczonych.

Lato to czas uśmiechu, słońca i energii a takie są właśnie wyżej wymienione zajęcia – gorąco zapraszamy. :)

Wszystkie szczegóły odnośnie zapisów i innych nurtujących Państwa pytań można uzyskać w siedzibie szkoły przy ulicy Sienkiewicza 8. Można kontaktować się także e-mailowo i telefonicznie.
mail: recepcja@pasjonat-sochaczew.pl, tel.: 46 862 15 28.

ZAPRASZAMY!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy