Wakeboard i narty wodne - atrakcje na wakacje

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wakeboard i narty wodne - atrakcje na wakacje Rekreacja sochaczew

Wakeboard i nary wodne – atrakcje na wakacje

Trzy jeziora, wyciąg pięciosłupowy z wyspą na środku oraz dodatkowy wyciąg dwusłupowy. Do tego plaża, taras widokowy, cisza i relaks. Wakacje służą doświadczeniom w nowych kierunkach, zatem warto próbować nieznanego. Spragnionym atrakcji wodnych Brwinów proponuje fantastyczną atrakcję jaką jest wakeboard oraz narty wodne. Mieszkaniec Sochaczewa w łatwy a przede wszystkim szybki sposób może znaleźć się przy pierwszym wyciągu w Polsce z wyspą tłumiącą fale.
Co to jest wakeboarding?
Sport wodny polegający na pływaniu na specjalnej desce za wyciągiem czyli wakeboarding. Jest to połączenie nart wodnych, snowboardingu oraz surfingu. Właśnie wyciąg 2.0 daje możliwość pierwszych „kroków” na wodzie. Jest przystępny nawet dla młodszych dzieci. Nie trzeba posiadać własnego sprzętu, szkolenia oraz nauka odbywają się na miejscu. Instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo oraz przeprowadzą pierwszy instruktaż dla początkujących dorosłych a także dzieci. 

Na miejscu dostępne są kamizelki, pianki, kamizelki asekuracyjne, kaski oraz deski z wiązaniami. Można nauczyć się tricków lub  jazdy po przeszkodach. Same wyciągi szczególnie ten pięciosłupowy jest atrakcyjny dla osób już posiadających doświadczenia w wakeboardingu. Dodatkową atrakcją jest sup – czyli duża deska surfingowa z wiosłem.  Wystarczy dojechać i zabawa na cały dzień zapewniona. 


Zdjęcia dzięki uprzejmości Wake Family Brwinów. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

APTEKARZAPTEKARZ
0
Pierwszy tego typu wyciąg powstał w Augustowie około 15 lat temu (2018-06-27 09:21)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy