Walentynki z e-Sochaczew.pl

/ 7 komentarzy
Zdjęcia i foto: Walentynki z e-Sochaczew.pl Konkursy, plebiscyty sochaczew

Zapraszamy naszych Czytelników do udziału w konkursie walentynkowym. Zwycięzcę naszej zabawy zaprosimy na walentynkowy seans filmu ,,Nowe Oblicze Greya'' w Kinie Mazowsze. Zaś po filmie para zakochanych spędzi romantyczny wieczór przy świecach w Restauracji Złoty Ul w Kątach 53b.

Chcesz żonie lub dziewczynie powiedzieć, jak bardzo jest dla Ciebie wyjątkowa? A może chcesz wyznać mężowi lub chłopakowi, że on jest tym jednym, jedynym... najważniejszym? Przyślij do nas swoje niepowtarzalne wyznanie miłosne i wygra wspaniały, walentynkowy wieczór dla dwojga!

Autor – naszym zdaniem – najpiękniejszego wyznania walentynkowego otrzyma wyjątkową nagrodę. Ale to nie wszystko! Wszystkie walentynkowe wyznania opublikujemy w „gazetowym” wydaniu www.e-Sochaczew.pl (20.02).

Życzenia można publikować w komentarzach pod tym artykułem lub bezpośrednio na naszym fanpage'u na Facebook'u (pod linkiem do tego materiału). Na Wasze życzenia czekamy do piątku (9.02).

Seans „Nowe oblicze Greya” w Kinie Mazowsze rozpocznie się 14 lutego o godzinie 18.15. Po nim zwycięzców naszej zabawy zapraszamy na kolację przy świecach ufundowaną przez Restaurację Złoty Ul w Kątach 53b. Kolację uwieczni fotoreporter www.e-Sochaczew.pl. Wierzymy, że ten wieczór będzie wyjątkowy. Tak jak wyjątkowe są miejsca, do których Was zapraszamy.

Uwaga! W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie.

Partnerami naszej zabawy są:

Link do strony Restauracji Złoty Ul jest dostępny TUTAJ

Link do strony Kina Mazowsze jest dostępny TUTAJ

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (7)

kamil-henczkekamil-henczke
+4

W prawie 5-tą rocznicę naszego związku i 5-tą miesięcznicę naszego ślubu chciałbym złożyć Ci najlepsze życzenia na nasza dalszą wspólną drogę. DZIĘKUJĘ Ci za to, że po prostu jesteś <3 Jesteś moją nadzieją na lepsze jutro. Dziękuję, że codziennie zmieniasz moje życie na lepsze, że dajesz mi wiarę w samego siebie i w ludzi. Dziękuje, że na każdym kroku mnie wspierasz, a swoja postawą pokazujesz, że można, że się da i przede wszystkim, że warto. Dziękuję, że jesteś moim Aniołem Stróżem i że jesteś zawsze ,nie tylko gdy jest dobrze, ale przede wszystkim kiedy jest źle. Jesteś niezastąpiona. Natalia Almighty 😇

(2018-02-06 08:43)
TwojaTwoja
+1

Kochany 10 lat razem , 4 wspaniałych dzieci. To nasze 10 Walentynki razem. Było różnie wzloty i upadki , ale zawsze razem. Przeżyliśmy smutne i radosne chwile, ale zawsze razem i chodź nie wszyscy zostali z nami, nasza Miłość pokazała że prawdziwa MIŁOŚĆ pokona wszystko. Chciała bym Ci podziękować , że kochasz mnie cały czas tak samo jak pierwszego dnia. Życzę sobie i tobie Naszej rodzinie jeszcze więcej MIŁOŚCI. Twoja Walentynka. KOCHAM Cię!

(2018-02-06 12:11)
kacperskyykacperskyy
+4
Komentarz usunięty ze względu na naruszenie regulaminu. (2018-02-06 14:53)
PedrosPedros
0
Komentarz usunięty ze względu na naruszenie regulaminu. (2018-02-08 14:22)
tktk
+1

Ja i Ty czyli my to przeznaczenie dusz. Poznaliśmy się przypadkiem 1700 km od domu,
choć mieliśmy do siebie tylko 15 minut drogi. Pokochaliśmy te same wschody i zachody słońca,te same gwiazdy, zapragneliśmy mieć to samo niebo nad głowami.
Najdroższy, dziękuję Ci za ciepło Twych dłoni, za bezpieczeństwo w Twych ramionach,
za miłość, za przeżyte przygody, za niedzielny odpoczynek i codzienny trud.
Pragnę Ci życzyć byśmy z każdym dniem odkrywali nowe odcienie naszej miłości, pielęgnowali ją jak najcenniejsze trofeum, życzę ci także żebyś w dniu naszego ślubu mógł powiedzieć- spełniłem największe marzenie!

(2018-02-08 15:39)
esochaczewesochaczewesochaczewesochaczew
+1

Mężu, ...mimo upływu 17-stulat, które wspólnieprzeżyliśmy nie powiedziałam Ci nigdy, że ...JESTEŚ DLA MNIEWYJĄTKOWY!!!A jesteś i to bardzo!!! Kocham Cię!!! Twoja żona :-*

(2018-02-08 23:06)
dar-bardar-bar
+1

Chciałbym przypomnieć, że 14-go lutego jest Środa Popielcowa, więc zamiast migdalić się w kinie, warto posypać głowę popiołem

(2018-02-09 21:30)
robroyrobroy
+1

.

(2018-02-10 13:43)
robroyrobroy
+1

.

(2018-02-10 13:59)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy