Walentynkowy Koncert Charytatywny „Gramy dla Kasi”

Zdjęcia i foto: Walentynkowy Koncert Charytatywny „Gramy dla Kasi”  Edukacja sochaczew

W niedzielę 17 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie im. Zygmunta Pruskiego miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Odbył się Walentynkowy Koncert Charytatywny „Gramy dla Kasi” na rzecz Pani Katarzyny, która w listopadzie 2018 r. uległa ciężkiemu wypadkowi, wskutek którego zapadła w śpiączkę.

      W organizację tego przedsięwzięcia aktywnie włączyła się cała społeczność szkolna: Dyrekcja, Nauczyciele , Uczniowie, Rodzice, pozostali pracownicy szkoły oraz Wójt gminy Rybno. Pomocy udzieliły tez okoliczne szkoły z Erminowa, Janowa, Kozłowa Biskupiego, a także Harcerze i Wolontariusze.

Całą akcję hojnie wsparli liczni sponsorzy i ofiarodawcy, zarówno prywatni, jak i przedstawiciele wielu firm i instytucji.

        Dzięki tak owocnej współpracy tylu osób podczas koncertu można było skorzystać z licznych atrakcji. Na przybyłych czekał  kącik z klockami lego, zdjęcie z postacią z bajki, malowanie twarzy, fotobudka. Można też było skosztować domowego chleba, warzywnych past , soków owocowych na stoisku ze zdrową żywnością, a w kawiarence spróbować ciast, napić się kawy i herbaty.

Wielkim powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, przygotowana oddzielnie dla dorosłych i dzieci. Każdy los gwarantował wygraną, a nagrody były rozmaite: m.in. zabawki, książki, kosmetyki, vouchery na siłownie ,do salonów fryzjerskich lub restauracji. Dodatkowo każdy zakupiony los brał udział w losowaniu trzech nagród głównych.

        Największe zainteresowanie przybyłych licznie gości skupiła licytacja z bogatą ofertą różnorodnych, wartościowych przedmiotów i voucherów prezentowych.  Na rzecz Kasi sprzedano voucher na uszycie kreacji by Ela Piorun (projektantki ubrań Pierwszej Damy-Agaty Dudy),piękne obrazy lokalnych malarzy, bony upominkowe na profesjonalne sesje fotograficzne, karnety na siłownię, vouchery na warsztaty makijażu, stylizację paznokci, zabiegi w salonach kosmetycznych, vouchery na przelot helikopterem i wiele innych. Licytowano również spotkanie przy kawie z Dyrektor szkoły oraz Wójtem Gminy Rybno, którzy objęli wydarzenie swoim patronatem. Zebranym  umilały czas występy uczniów szkoły oraz zespołu Sabat. Imprezę z wielką wprawą poprowadził pan Daniel Janiak, który stworzył niesamowitą atmosferę i zapewnił fantastyczną zabawę.

       Na koncert przybyło wielu Gości, którzy okazali niezwykłą życzliwość, ogromne serce i szczodrość, czym udowodnili, że nie ma nic piękniejszego niż zjednoczenie się w ważnej sprawie.

 Zdjęcia w albumie fotograficznym.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie im. Zygmunta Pruskiego wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy