Warsztaty ,,Ladies style" w SCK - I zajęcia salsa

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Warsztaty ,,Ladies style" w SCK - I zajęcia salsa Imprezy cykliczne sochaczew

31 stycznia w Sochaczewskim Centrum Kultury ruszają warsztaty taneczne LADIES STYLE, które odbywać się będą cyklicznie raz w miesiącu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w SCK przy ul. Chopina 101.


Na pierwszych zajęciach, uczestnicy będą się uczyć salsy. Warsztaty poprowadzi Aleksandra Kacprowicz - instruktorka tańca, choreograf oraz właścicielka szkoły tańca Warsaw Salsa Club, która przygodę z tańcem towarzyskim rozpoczęła już w przedszkolu. W kolejnych etapach życia rozwijała się w takich stylach jak hip-hop, taniec współczesny oraz latino. Od ponad 10 lat uczy tańca, równocześnie szkoląc swoje umiejętności w różnych stylach. Taniec jest dla niej czymś więcej niż tylko krokami.


"Tańcząc samemu można rozwinąć skrzydła i dać się porwać emocjom, natomiast tańcząc z partnerem uczymy się rozmawiać bez słów. Miłości do tańca nie do się opisać. Tak właśnie jest w moim przypadku. Gdy wchodzę na parkiet wszystko wokół znika" - opisuje swoją taneczną pasję Aleksandra Kacprowicz. Zapisów można dokonać pod nr 609-684-732 lub w sekretariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury w Chodakowie tel. (46) 863-25-72. Koszt 20 zł. 


SCK

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy