Warsztaty pozytywnego rodzicielstwa

Zdjęcia i foto: Warsztaty pozytywnego rodzicielstwa Opieka społeczna sochaczew

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie zaprasza wszystkich rodziców, którzy chcą rozwijać własne kompetencje wychowawcze na warsztaty pozytywnego rodzicielstwa pt. „Budowanie poczucia własnej wartości dziecka” w dniu 29.05.2018 r. o godz. 17: 00 w sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie (budynek Starostwa Powiatowego ul. Piłsudskiego 65, parter).

Drogi Rodzicu, podczas warsztatów dowiesz się, czym jest poczucie własnej wartości i jaki masz wpływ na jego powstawanie. Dodatkowo otrzymasz konkretne sposoby postępowania, aby budować wysokie poczucie własnej wartości u swojego dziecka. Szkolenie poprowadzą Martyna Wojciechowska- psycholog, trener PRIDE, terapeutka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, na co dzień pracująca z dziećmi, młodzieżą, parą i rodziną oraz Ewa Kajetaniak- pedagog, mediator i negocjator, profilaktyk uzależnień, trener programu korekcyjno- edukacyjnego dla sprawców przemocy w rodzinie, na co dzień pracująca z osobami dotkniętymi przemocą.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału do 25 maja 2018 r. pod numerem telefonu  0 46 864 18 63 lub na adres mailowy zik.pcpr@powiatsochaczew.pl .ZAPRASZAMY!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy