Weekend 10-12 kwietnia w Kinie za Rogiem w Teresinie

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Weekend 10-12 kwietnia w Kinie za Rogiem w Teresinie Film, fotografia sochaczew
+2

Szanowni Państwo,
Po świątecznym biesiadowaniu, zapraszamy na kolejny weekend do Kina za Rogiem w Teresinie.

W piątek 10 kwietnia o godzinie 17.00 młodzi widzowie wybiorą się w podróż do magicznej "Zambezii".
O godzinie 19.00, w związku ze zbliżającą się rocznicą pierwszego lądowania na księżycu, rosyjski film "Gagarin. Pierwszy człowiek w kosmosie".
Na świecie trwa zimna wojna. Dwa mocarstwa zaciekle rywalizują, które z nich zdoła jako pierwsze wysłać człowieka w kosmos. Spośród trzech tysięcy najlepszych radzieckich pilotów zostaje starannie dobrana dwudziestka najzdolniejszych asów przestworzy. Jednym z nich jest 27-letni Jurij Gagarin. 12 kwietnia 1961 roku z kosmodromu Bajkonur startuje jednoosobowy statek kosmiczny Wostok 1. Na pokładzie znajduje się Gagarin - pierwszy człowiek, któremu udało się polecieć w kosmos.

W sobotę o godzinie 16.00 odważny "Rycerz Blaszka. Pogromca smoków" spróbuje uratować Królestwo Zardzezii.
W niedzielę o godzinie 16.00 "Trzech zbójców" oraz sierotka Tosia wyruszą na podbój sierocińca rządzonego przez wredną kierowniczkę.Natomiast zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o godzinie 18.00 długo wyczekiwany zeszłoroczny dramat wojenny Jana Komasy "Miasto 44".
Jego film opowiada losy młodego inteligenta Stefana, który wbrew składanym matce obietnicom angażuje się w działalność podziemną, a później bierze udział w powstaniu, przechodząc od jego początku 1 sierpnia do zakończenia krwawych walk na Czerniakowie. Tym powstaniem Stefan wchodzi w dorosłość: i jako żołnierz, i jako mężczyzna - z jednej strony uczy się zabijać, z drugiej poznaje smak miłości.
Wysokobudżetowa produkcja, z efektami specjalnymi w jakości i skali wcześniej w polskim filmie niespotykanej. Nagrody na Festiwalu Filmowym w Gdyni m.in. za za pierwszoplanową rolę kobiecą, debiut aktorski, dźwięk i za za efekty specjalne

Zapraszamy serdecznie! Nie może Was zabraknąć!

Ilość miejsc w kinie ograniczona do 20 osób. Rezerwacja pod numerem tel. 516 367 900 lub mailowo kinotok@tok.art.pl od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00 oraz na godzinę przed seansem w sobotę i niedzielę. Istnieje możliwość wcześniejszego zakupu biletów w sekretariacie TOK (pon.-pt. w godz. 8.00-16.00). Cena biletów: 5 zł od osoby na jeden seans (honorowane zniżki z Kartą Rodzina 3+ i Kartą Seniora).

Za nami pierwszy kwartał działalności Kina za Rogiem w Teresinie. Z tej okazji prezentujemy Państwu pierwszy numer cyklicznej gazetki kinowej. Będziemy tam zamieszczać repertuar na cały miesiąc, opisy filmów oraz ciekawostki ze świata kina. Informator wydawany jest w formie drukowanej. Natomiast obok znajduje się link do wersji elektronicznej. kinotok nr1  Przy okazji chcieliśmy podziękować Drukarni DIADEM, która mocno angażuje się w promocję naszego kina będąc sponsorem wydania gazetki kinowej.

Pozdrawiamy! Kino za Rogiem w TOK-u

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy