Weekend 13-15 marca w Kinie za Rogiem w Teresinie

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Weekend 13-15 marca w Kinie za Rogiem w Teresinie Film, fotografia sochaczew
+2

Kino za Rogiem w Teresinie zaprasza na kolejny filmowy weekend w Teresińskim Ośrodku Kultury!

W piątek 13 marca przygotowaliśmy dla Państwa dwie norweskie propozycje. O godz. 17.00 film dla dzieci "Pan Patyk się żeni", czyli kontynuacja przygód uroczego chłopca Małego i jego przyjaciela Patyczaka. Ciepła i zabawna historia śledztwa, jakie prowadzą, by odnaleźć samochód, który potrącił mamę Małego.
O godzinie 19.00
zapraszamy na film "Jackpot" - brawurową czarną komedię, z czytelnymi odwołaniami do filmów Quentina Tarantino, Guya Ritchiego i braci Cohen.


W sobotę 14 marca o godz. 16.00 hiszpański film animowany "Ryś i spółka" - mądra i zabawna opowieść o odwadze, wierności i poświęceniu. Bardzo dobra animacja i udany polski dubbing.
O godz. 18.00 historia pewnego szefa kuchni w amerykańskiej komedii "Szef". Świetne żywiołowe aktorstwo, wielkie nazwiska nawet w epizodach (Dustin Hoffman, Robert Downey Jr. czy Scarlett Johansson), niewymuszony dowcip i nienachalne przesłanie: w każdym momencie życia można zacząć wszystko od początku.

W niedzielę o godz. 16.00 "Czarnoksiężnik z Oz. Powrót Dorotki"
. Władzę nad Oz przejął brat Złej Czarownicy z Zachodu - złośliwy i przebiegły Błazen. Jedyną osobą zdolną go powstrzymać jest Dorotka. Wezwana przez starych przyjaciół - Stracha na wróble, Tchórzliwego Lwa i Blaszanego Drwala, ponownie przenosi się do zaczarowanej krainy. Aby pokonać Błazna, musi dostać się do Szmaragdowego Grodu. Podróż to długa i pełna niebezpieczeństw, ale Dorotka zyskuje niespodziewanych sojuszników: grubą i gadatliwą sowę, Porcelanową Księżniczkę i wiekowego
Drzewca. 15 marca w kalendarzu rzymskim to dzień, w którym obchodzone są Idy marcowe. Jest to data szczególna - właśnie podczas tego święta w roku 44 p.n.e. został zamordowany Juliusz Cezar. Jednym z jego katów był ten, do którego Cezar krzyknął pamiętne słowa: I ty, Brutusie, przeciwko mnie? W rocznicę tych wydarzeń zapraszamy do obejrzenia thrillera politycznego o tytule nawiązującym do wspomnianego święta. Jest rok 2010, trwa kampania prezydencka w USA. Młody wybitnie zdolny szef kampanii wyborczej jednego z kandydatów otrzymuje tajną propozycję przejścia na stronę przeciwnika. Jak daleko da się przesuwać granice, żeby z przyzwoitego człowieka nie stać się łajdakiem? O tym będzie można się przekonać w filmie "Idy marcowe"  niedzielę 15 marca o godz. 18.00.


Ilość miejsc w kinie ograniczona do 20 osób. Rezerwacja pod numerem tel. 516 367 900 lub mailowo kinotok@tok.art.pl od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00. Istnieje możliwość wcześniejszego zakupu biletów w sekretariacie TOK (pon.-pt. w godz. 8.00-16.00). Cena biletów: 5 zł od osoby na jeden seans (honorowane zniżki z Kartą Rodzina 3+ i Kartą Seniora).
--
Pozdrawiamy!
Kino za Rogiem w TOK-u

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy