Weekend 21-22 marca w Kinie za Rogiem w Teresinie

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Weekend 21-22 marca w Kinie za Rogiem w Teresinie Film, fotografia sochaczew

Początek wiosny przed nami. Czas na rodzinny spacer i ogródkowe porządki. A w weekendowe popołudnia i wieczory... zapraszamy do Kina za Rogiem w Teresinie!

W sobotę 21 marca o godzinie 16.00 film animowany "Żółwik Sammy. W 50 lat dookoła świata" - ciepła, bajecznie kolorowa opowieść z nienachalnym ekologicznym przesłaniem. Mądra, pouczająca, a jednocześnie zabawna opowieść, ilustrowana muzyką lat 60. i 70.

O godzinie 18.00 amerykański film biograficzny "Kamerdyner" - świetnie obsadzona i fantastycznie zagrana opowieść o najsłynniejszym kamerdynerze w Białym Domu z mocno zaznaczonym wątkiem zmieniających się losów i praw Afroamerykanów.


W niedzielę 22 marca o godzinie 16.00 opowieść dla dzieci o odważnych Eskimosach w filmie "Sarila", którzy - by ratować swoje plemię - udają się do magicznej krainy Sarili.

O godzinie 18.00 mocne kinowe uderzenie - "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego - opowieść o upadku człowieka zniewolonego przez nałóg, o niełatwej, momentami tragicznej walce o przetrwanie, o zwątpieniu i upodleniu, ale i o nadziei.

Ilość miejsc w kinie ograniczona do 20 osób. Rezerwacja pod numerem tel. 516 367 900 lub mailowo kinotok@tok.art.pl od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00 oraz na godzinę przed seansem w sobotę i niedzielę. Istnieje możliwość wcześniejszego zakupu biletów w sekretariacie TOK (pon.-pt. w godz. 8.00-16.00). Cena biletów: 5 zł od osoby na jeden seans (honorowane zniżki z Kartą Rodzina 3+ i Kartą Seniora).
--
Pozdrawiamy!
Kino za Rogiem w TOK-u

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy