Weekend 22-24 maja w Kinie za Rogiem w Teresinie

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Weekend 22-24 maja w Kinie za Rogiem w Teresinie Film, fotografia sochaczew
+2

Szanowni Państwo,

W najbliższy weekend czekają nas ostatnie majowe spotkania filmowe. A na ekranie:
W piątek 22 maja o godzinie 17.00 aktorsko-animowana niemiecka wersja bajki "Pinokio".
O godzinie 19.00 "Dawca pamięci" - film oparty na bestsellerowej powieści Lois Lowry z 1993 roku o tym samym tytule. Na ekranie znakomici Brenton Thwaites, Jeff Bridges, Meryl Streep, Katie
Holmes, Alexander Skarsgard.
Sobotę 23 maja
rozpoczniemy tradycyjnym już bajkowym porankiem pełnym niespodzianek dla najmłodszych kinomanów. Na spotkanie z detektywami Hip-Hip i Hurra, Mami Fatale, Koziołkiem
Matołkiem, Misiem Kudłatkiem i polskim Słoniem zapraszamy na godzinę 12.00.

O godzinie 16.00 kanadyjska animowana opowieść o Eskimosach i magicznej krainie "Sarili".
O godzinie 18.00 "Jesteś Bogiem" - jedna z najważniejszych premier kinowych 2012 roku, film o założonej w 1998 roku przez Piotra "Magika" Łuszcza, Sebastiana "Rahima" Salberta i Wojciecha "Fokusa" Alszera legendarnej polskiej grupie hiphopowej Paktofonika, która dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny "Jestem Bogiem", stała się głosem pokolenia młodych Polaków.
W niedzielę 24 maja letni repertuar - o godzinie 16.00 druga odsłona przygód pewnego francuskiego chłopca w filmie "Wakacje Mikołajka", a o godz. 18.00 powtórka z doborowej rozrywki czyli ponowny, ostatni już przed wakacjami seans fantastycznej czarnej komedii szwedzkiej produkcji "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął".
Ilość miejsc w kinie ograniczona do 20 osób. Rezerwacja pod numerem tel. 516 367 900 lub mailowo kinotok@tok.art.pl od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00 oraz na godzinę przed seansem w sobotę i niedzielę. Istnieje możliwość wcześniejszego zakupu biletów w sekretariacie TOK (pon.-pt. w godz. 8.00-16.00). Cena biletów: 5 zł od osoby na jeden seans (honorowane zniżki z Kartą Rodzina 3+ i Kartą Seniora).

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy