Weekend 26-28 czerwca w Kinie za Rogiem w Teresinie

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Weekend 26-28 czerwca w Kinie za Rogiem w Teresinie Film, fotografia sochaczew
+1

Szanowni Państwo,

Już w ten weekend spotkamy się po raz ostatni przed wakacjami!
W lipcu robimy przerwę w działalności Kina za Rogiem, by powrócić ze wzmożonymi siłami, pomysłami i przede wszystkim interesującym repertuarem. O tym, co będzie się działo u nas w sierpniu dowiecie się
już wkrótce!
Tymczasem w ostatni weekend czerwca dwukrotny pokaz długo wyczekiwanego przez nas filmu „Ida” Pawła Pawlikowskiego (26 czerwca, piątek o godz. 19.00 i 27 czerwca, sobota o godz. 18.00). Poruszający, kameralny, wybitny w obrazie dramat, którym reżyser wraca do rodzinnego kraju.
Z wielkim wyczuciem łączy intymną historię młodej kobiety z historycznym i społecznym tłem. Kontrowersyjny i oryginalnie zrealizowany zdobywca wielu filmowych nagród, w tym pierwszego w polskiej kinematografii Oscara 2015 za najlepszy film nieanglojęzyczny.
Na koniec miesiąca lekki repertuar – komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie „Facet (nie)potrzebny od zaraz” (28 czerwca, niedziela, godz. 18.00). Historia młodej singielki, która postanawia ponownie spotkać się ze swoimi byłymi partnerami. Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości - albo ją przegapiła. A może… miłość to nie wszystko? Na ekranie zobaczymy: Katarzynę Maciąg, Joannę Kulig, Krzysztofa Globisza, Łukasza Garlickiego, Pawła Małaszyńskiego, Macieja Stuhra, Bartosza Porczyka i Czesława Mozila.
Jeżeli chodzi o pokazy dla najmłodszych to zapraszamy dwukrotnie do obejrzenia „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę” (26 czerwca, piątek, godz. 17.00 i 28 czerwca, niedziela, godz. 16.00). Jest to zabawna, niemiecka animacja o krasnoludkach poszukujących Księcia, który wybudzi Królewnę ze snu.
W sobotę nie zabraknie bajkowego poranka pełnych niespodzianek, czyli pokazu animowanych bajek dla widzów powyżej 3 roku życia (27 czerwca, sobota, godz. 12.00).
Natomiast tego samego dnia o godzinie 16.00 zapraszamy na „Wakacje Mikołajka” – drugą część przygód francuskiego chłopczyka Mikołajka i jego perypetie podczas wakacji nad morzem.

Ilość miejsc w kinie ograniczona do 20 osób.
Rezerwacja pod numerem tel. 516 367 900 lub mailowo kinotok@tok.art.pl (w weekendy telefon czynny na godzinę przed każdym seansem).
Istnieje możliwość wcześniejszego zakupu biletów w sekretariacie TOK (pon.-pt. w godz. 8.00-16.00).
Cena biletów: 5 zł od osoby na jeden seans (honorowane zniżki z Kartą Rodzina 3+ i Kartą Seniora).
--
Pozdrawiamy!
Kino za Rogiem w TOK-u

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy