Weekend 6-8 marca w Kinie za Rogiem w Teresinie

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Weekend 6-8 marca w Kinie za Rogiem w Teresinie Film, fotografia sochaczew
+2

Kolejne kinowe, weekendowe pokazy zaczniemy od propozycji dla dzieci. O godz. 17.00 w piątek 6 marca zapraszamy na spotkanie z bohaterami norweskiego filmu dla dzieci "Pan Patyk" - opowieści o małym chłopcu, który wraz z rodziną przeprowadza się na wieś, do starego drewnianego
domu na odludziu gdzie przypadkiem trafia na tytułową postać drewnianego ludzika...

Tego samego dnia o godz. 19.00 inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film Macieja Pieprzycy "Chce się żyć". Dzięki fenomenalnym aktorom bez ckliwości, melodramatyzmu i bez upiększania, reżyser pokazuje świat człowieka, który heroicznie walczy o uznanie swojego człowieczeństwa, o wyjście z klatki, w której zamknęła go choroba.

Z okazji Dnia Kobiet, zapraszamy nie tylko piękną płeć na weekendowy cykl FILMOWE OBLICZA KOBIETY.
Na ekranie, w czterech różnych odsłonach, poznacie kobiety romantyczne, upadłe, neurotyczne, nowoczesne, piękne, proste, samotne, wojowniczki i ofiary, kobiety dojrzałe i młode.

W sobotę 7 marca o godz. 16.00
romans Woody'ego Allena "Vicky, Christina, Barcelona" (dla widzów od 12 r.ż.) - dwie różnorodne kobiety walczące o względy jednego mężczyzny. O godz. 18.00 dramat Małgośki Szumowskiej "Sponsoring" (dla widzów od 18 r.ż.), w którym poznamy kontrowersyjny świat płatnej miłości.


W niedzielę 8 marca o godz. 16.00
film psychologiczny Allena "Blue Jasmine" z fantastyczną, oscarową kreacją Kate Blanchett w roli egotycznej neurotyczki i mitomanki. Natomiast o godz. 18.00 polski dramat społeczny "Dzień Kobiet" - inspirowany autentycznymi wydarzeniami film o prostej kobiecie, która stała się wojowniczką walczącą z korporacją o prawa wykorzystywanych pracowników.

Ilość miejsc w kinie ograniczona do 20 osób. Rezerwacja pod numerem tel. 516 367 900 lub mailowo kinotok@tok.art.pl od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00. Istnieje możliwość wcześniejszego zakupu biletów w sekretariacie TOK (pon.-pt. w godz. 8.00-16.00). Cena biletów: 5 zł od osoby na jeden seans (honorowane zniżki z Kartą Rodzina 3+ i Kartą Seniora).
--
Pozdrawiamy!
Kino za Rogiem w TOK-u

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy