Weekend 8-10 maja w Kinie za Rogiem w Teresinie

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Weekend 8-10 maja w Kinie za Rogiem w Teresinie Film, fotografia sochaczew
+2

Szanowni Państwo!

W najbliższy weekend w Kinie za Rogiem w Teresinie:

W piątek 8 maja o godz. 17.00 wyprodukowany w RPA film animowany "Kumba" - piękna baśniowa opowieść o odwadze i poświęceniu w afrykańskim klimacie. O godz. 19.00 amerykańsko-francuska komedia "Szef", czyli świetne żywiołowe aktorstwo, wielkie nazwiska nawet w epizodach (Dustin Hoffman, Robert Downey Jr. czy Scarlett Johansson), niewymuszony dowcip i nienachalne przesłanie: w każdym momencie życia można zacząć wszystko od początku.

W sobotę 9 maja o godz. 16.00
niemiecka realizacja bajki "Pinokio", tym razem w wersji aktorsko-animowanej. Natomiast o godz. 18.00 "Sin City 2: Damulka warta grzechu", czyli ponowna hipnotyzująca podróż po czarno-białym komiksowym świecie, hazardzistów, bezprawia i korupcji. Znakomita obsada, wysmakowana stylizacja, czarny humor i niewiarygodne tempo. Kino rozrywkowe na najwyższym poziomie.


A w niedzielę 10 maja kolejne filmowe spotkanie z klasyką.
Tym razem dla dzieci film z 1992 roku ilustrowany piosenkami w wykonaniu zespołu Lady Pank. "Jacek i Placek" to animowana opowieść o przygodach dwóch braci bliźniaków, na motywach powieści Kornela Makuszyńskiego "O dwóch takich, co ukradli księżyc". Zapraszamy na godzinę 16.00. O godzinie 18.00 kultowa polska komedia "Miś" z dialogami, które przeszły do potocznej polszczyzny, i proroczym, zapowiadającym koniec komunizmu finałem. Zapraszamy na zrekonstruowanego "Misia" w reżyserii Stanisława Barei.


Ilość miejsc w kinie ograniczona do 20 osób. Rezerwacja pod numerem tel. 516 367 900 lub mailowo kinotok@tok.art.pl od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00 oraz na godzinę przed seansem w sobotę i niedzielę. Istnieje możliwość wcześniejszego zakupu biletów w sekretariacie TOK (pon.-pt. w godz. 8.00-16.00). Cena biletów: 5 zł od osoby na jeden seans (honorowane zniżki z Kartą Rodzina 3+ i Kartą Seniora).

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy