Weekend wyjątkowo spokojny

Długi weekend majowy na drogach powiatu sochaczewskiego był bardzo spokojny. Uniknięto wypadków oraz rannych. W działaniach wzięło udział 66 policjantów. Pomimo dużego natężenia ruchu na drogach miasta Sochaczew i powiatu nie odnotowano żadnych wypadków drogowych. Oznacza to, że na naszych drogach nie było osób rannych oraz zabitych.

Długi weekend w liczbach przedstawia się następująco. Odnotowano 3 kolizje drogowe, policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących. Wszystkie osoby odpowiedzą teraz przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności. Jednym słowem działania Majowy Weekend przebiegły spokojnie.

 

KRONIKA

27 kwietna o godzinie 16:00 doszło do zdarzenia drogowego między pojazdem osobowym a motorowerem. W miejscowości Kuznocin kierujący pojazdem marki Opel Astra, 33-letni  mieszkaniec powiatu skierniewickiego podczas wykonywania manewru skrętu w lewo uderzył w jadącego motorowerem Aprilla 17 letniego mieszkańca Sochaczewa.

28 kwietnia w miejscowości Wikcinek kierujący pojazdem marki Skoda Felicja, 35-letni mieszkaniec gminy Kampinos z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia, pojazd zapalił się, kierujący zdążył opuścić samochód, lecz doznał on obrażeń ciała w postaci urazu głowy i złamania miednicy. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Sochaczewie.

28 kwietnia w gminie Nowa Sucha doszło do włamania z kradzieżą. Nieznani sprawcy po uprzednim wypchnięciu skrzydła okna na parterze dostali się do wnętrza budynku jednorodzinnego skąd dokonali zaboru w celu przywłaszczenia laptopa HP, złotą biżuterię oraz pieniądze w kwocie 3000 zł. Wartość strat 8000 zł.

W noc z 1 na 2 maja w gminie Młodzieszyn nieznany sprawca po uprzednim wyrwaniu korków ze zbiorników paliwa w dwóch maszynach ziemno-budowlanych oraz ciągniku siodłowym marki Scania dokonał kradzieży z wnętrza zbiorników paliwa ON w ilości 800 litrów. Wartość powstałej straty 4200 zł. Postępowanie prowadzi PP Młodzieszyn.

3 maja w miejscowości Seroki Wieś około godziny 1:40 kierujący samochodem marki Renault 20-letni mieszkaniec powiatu Obryte podczas jazdy zasnął, zjechał na pobocze i uderzył w znak drogowy. W wyniku uderzenia 32-letni pasażer z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala w Sochaczewie.

3 maja funkcjonariusze Referatu Patrolowo Interwencyjnego KPP Sochaczew w trakcie legitymowania 27-letniego mieszkańca Sochaczewa podczas kontroli osobistej ujawnili torebkę foliową z zapięciem strunowym z zawartością substancji psychotropowej amfetaminy o wadze 0,406 g. Była schowana w pudełku z zapałkami.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Urząd Miasta w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy