Weekend z MMA - 12 kwietnia 2015 - Sochaczew

Zdjęcia i foto: Weekend z MMA - 12 kwietnia 2015 - Sochaczew Sporty walki sochaczew

11 kwietnia 2015 r. dla osób związanych z mieszanymi stylami walki lub tylko się nimi interesującymi to przełomowa data w historii polskiego MMA - w Krakowie odbędzie się pierwsza w Polsce gala największej i najbardziej prestiżowej organizacji na świecie, jaką jest Ultimate Fighting Championship z udziałem czołowych światowych zawodników, jak również polskich fighterów uhonorowanych kontraktem z UFC.

Natomiast dzień później, 12 kwietnia, czyli już w najbliższą niedzielę, Sochaczew ponownie będzie miejscem turniejów Amatorskiej Ligi MMA. Na hali MOSiR, który wraz z Dragon Fight Club Sochaczew jest organizatorem 79 edycji ALMMA, będą rozgrywane nie tylko pojedynki w formule MMA, ale również turnieje w ramach Pucharu Polski Senior Ne Waza, organizowanego wraz z Polskim Związkiem Ju Jitsu. 


Zaznajomiona już zapewne z walkami MMA sochaczewska publiczność tym razem będzie miała szansę podziwiać również starcia w nieco egzotycznie brzmiącym systemie Ju Jitsu Ne Waza. Zawodnicy startujący w tradycyjnych strojach zmagać się będą o zdobycie Pucharu Polski, co zagwarantuje im również otrzymanie klasy mistrzowskiej. W formule MMA tradycyjnie odbędą się natomiast turnieje dla zawodników o różnym stopniu zaawansowania i w różnym wieku- Turniej Junior (dla 16- 18-letnich zawodników), Turniej Pierwszy Krok (dla początkujących pełnoletnich fighterów), Turniej Ograniczona Formuła Senior oraz Turniej Kobiet. 


Rozpoczęcie zawodów, objętych patronatem przez Pana Wójta Mirosława Orlińskiego, zaplanowano na godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportów walki - wrażeń i sportowych emocji z pewnością nie zabraknie (wstęp bezpłatny).

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy