Weekend z ROLEXPO - pierwsza odsłona

/ 10 zdjęć

Czy doczekamy się w Sochaczewie kolejnej, drugiej edycji targów rolno-przemysłowych ROLEXPO - czas pokaże. Tymczasem, ich pierwsza weekendowa odsłona już za nami. Impreza, nad którą patronat sprawował m.in. starosta sochaczewski Tadeusz Koryś sprowadziła do Sochaczewa w dniach 31.08-1.09 kilkudziesięciu wystawców z branży ogrodniczej, rolniczej i usługowej. Impreza odbyła się na terenie MOSiR-u.

Swoje stoiska wystawiennicze miał m.in. MODR, KRUS, ARiMR czy ARR. Jak przystało na branżową imprezę, byli przedstawiciele firm z branży rolniczej, wystawiający ciągniki i maszyny rolniczej. Można było zakupić też rośliny i drobne krzewy ozdobne, jak również regionalną wędlinę, biżuterię czy inne rękodzieło.

Oficjalne otwarcie Targów, które odbyło się w sobotnie południe poprzedzone zostało występem Sochaczewskiej Orkiestry Dętej. Podczas otwarcia głos zabrał starosta Tadeusz Koryś, który w ciepłych i pozytywnych słowach wyraził uznanie dla organizatorów za przygotowanie Targów właśnie w Sochaczewie, jednocześnie przypominając, że sochaczewski samorząd powiatowy ma bardzo duże doświadczenie w organizowaniu tego typu imprezy, gdyż wspólnie z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego - oddział w Bielicach i Zespołem Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w tym roku już po raz 20. zorganizował w tym roku Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości również w Sochaczewie przy ul. Głowackiego, ale w porze wiosennej.

Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości są niewątpliwie największą imprezą handlową w powiecie sochaczewskim i jedną z większych na Mazowszu. Tym samym starosta wskazał, że to bardzo bliźniacze dwie imprezy organizowane na terenie jednego miasta o podobnym charakterze.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy