Weekendowe zatrzymania za posiadanie narkotyków

Zdjęcia i foto: Weekendowe zatrzymania za posiadanie narkotyków Narkotyki, alkohol sochaczew

Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali w weekend trzy młode osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

W Polsce posiadanie nawet małej ilości środków odurzających jest zabronione, dlatego sochaczewscy policjanci będą konsekwentnie egzekwować przepisy zapisane w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Wynik pracy mundurowych jest taki, że w tylko ostatni weekend zatrzymano trzech młodych mężczyzn, którzy mieli przy sobie środki odurzające.

Pierwszy wpadł 17-latek przy którym policjanci znaleźli foliową torebkę z marihuaną i nabitą suszem lufkę. Mundurowi zatrzymali go i osadzili w policyjnym areszcie.

Do kolejnego zatrzymania doszło również 4 października, tuż przed godziną 23. W trakcie kontroli pojazdu marki Volkswagen Golf, policjanci zauważyli, że młody mężczyzna wyrzucił zawiniątko. Okazało się, że w środku była marihuana. Osiemnastolatek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Kolejne zatrzymanie za narkotyki miało miejsce w Rybnie. Tam młodemu sochaczewianinowi wypadła z kieszeni spodni torebka z amfetaminą.

Wszyscy trzej będą odpowiadać za posiadanie środków odurzających. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy