Wernisaż i wystawa prac - ,,Przestrzeń twórcza w Pałacu w Gawłowie"

Zdjęcia i foto: Wernisaż i wystawa prac - ,,Przestrzeń twórcza w Pałacu w Gawłowie" Sztuki plastyczne sochaczew

10 października, w godzinach 18.00 - 20.00 w Pałacu w Gawłowie odbędzie się wernisaż wystawy prac uczestników Warsztatów Artystycznych - Przestrzeń twórcza w Pałacu w Gawłowie. W trakcie wydarzenia swój recital przedstawi wokalistka Anita Znamirowska. 

Projekt ,,Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie dla międzypokoleniowych warsztatów artystycznych" to cykl 4 warsztatów malarskich. Warsztaty odbywały się w Pałacu w Gawłowie w dwóch zaadoptowanych na pracownię pomieszczeniach na piętrze budynku. Zajęcia prowadzone były z ogromną pasją i były znakomitą okazją do twórczego zagospodarowania wolnego czasu. Uczestnicy mogli wspólnie dzielić się pomysłami i wspierać w artystycznych działaniach. 

W sobotę, 19 października Pałac w Gawłowie zamieni się w niesamowitą galerię artystyczną. Uczestnicy wernisażu będą mogli podziwiać prace wykonane w ramach Warsztatów Artystycznych - Przestrzeń twórcza w Pałacu w Gawłowie. Wydarzenie skierowane jest zarówno do uczestników czterech cykli warsztatów jak i wszystkich pozostałych mieszkańców powiatu sochaczewskiego.  

Projekt ,,Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie" odbywa się w ramach programu Działaj Lokalnie, realizowanego przez Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego.


M.
 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy