Dziennik Artysty w Pałacu w Gawłowie

Zdjęcia i foto: Dziennik Artysty w Pałacu w Gawłowie Wystawy, projekty sochaczew

W sobotę 11 maja o godzinie 18.00 w Pałacu w Gawłowie odbędzie się wernisaż wystawy Marcina Hugo-Badera oraz koncert Trio Jolanty Kawczyńskiej.

 


W sobotę zostanie zaprezentowanych 15 obrazów wykonanych na płótnie w technice olejnej i akrylowej, twórczości artysty Marcina Hugo-Badera. Przedstawiać będą pejzaże, będące wspomnieniami z podróży. Na uczestników wernisażu czekać będzie również niespodzianka.


Marcin Hugo-Bader urodził się w 1976 roku w Warszawie. Utalentowany malarz, rysownik, litograf, rzeźbiarz. 

Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie, oraz studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 2002 roku otrzymał Nagrodę Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków za najlepszą grafikę miesiąca w Konkursie ,,Grafika Warszawska". W tym roku również otrzymał dyplom z wyróżnieniem w pracowni malarstwa prof. W. Szamborskiego. Od 2006 roku jest Członkiem Zarządu Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków. 


Wydarzenie to zdecydowanie będzie nie tylko przyjemnością dla oczu, ale również dla uszu. Usłyszymy bowiem poezję śpiewaną w wykonaniu Trio Jolanty Kawczyńskiej. Już od 40 lat Jolanta Kawczyńska zachwyca słuchaczy utworami m.in. Edith Piah, Włodzimierza Wysockiego,czy Grażyny Łobaszewskiej. W sobotni wieczór towarzyszyć jej będą Krzysztof Orliński grający na trąbce oraz Katarzyna Orlińska grająca na pianinie.


Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy