Wezwał policję na partnerkę - w portfelu miał amfetaminę

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Wezwał policję na partnerkę - w portfelu miał amfetaminę Narkotyki, alkohol sochaczew

Podczas awantury z partnerką wezwał policjantów na interwencję i oskarżył ją o różne przestępstwa. Funkcjonariusze znaleźli w jego portfelu torebkę z amfetaminą. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


W ubiegłym tygodniu, w jednym z moteli w powiecie sochaczewskim, między parą doszło do awantury. 35 – letni mieszkaniec Sochaczewa zszedł do recepcji i poprosił o wezwanie Policji. Po kilku minutach funkcjonariusze byli już na miejscu.


Mężczyzna był wyraźnie pobudzony. Tłumaczył policjantom, że jego partnerka zabrała mu telefon komórkowy, a także zarzucał jej przestępstwa popełnione na jego szkodę. Policjanci nie znaleźli przy kobiecie żadnych narkotyków, tak samo w pokoju, który wynajęli. Torebka z amfetaminą została ujawniona w portfelu zgłaszającego.


Mężczyzna został zatrzymany. Twierdził, że narkotyki nie należą do niego, lecz krótko po tym zmienił zdanie i przyznał funkcjonariuszom, że biały proszek jest jego własnością. Przed osadzeniem w policyjnym areszcie, sochaczewianin poprosił o zwolnienie, ponieważ narkotyki nie należą do niego.


Podejrzany 35 - latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i przyznał się do popełnionego czynu. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

linulinu
0
Ujawniająca sie torebka ;]

Dzizassss... co za sformuowania? (2020-05-12 12:18)
linulinu
0
sformułowanie**edycja na stronie leży nadal ! (2020-05-12 12:19)
krzysztof-lewandowskikrzysztof-lewandowski
0
Tak dupcza się na potęgę ciekawe co na to partner tej pani pewnie był na wyjeździe w pracy kierowca
(2020-05-13 15:18)
robroyrobroy
0
. (2020-05-15 06:42)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy