Widma – sekretny las w Granicy

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Widma – sekretny las w Granicy Wystawy, projekty sochaczew

Sochaczew ze względu swojego położenia może korzystać z wielu atrakcji okolic naszego miasta. Jedną z nich jest Granica. Mieszkańcy Sochaczewa szczególnie upodobali sobie te okolice w niedzielne popołudnia. Zalet Kampinoskiego Parku Narodowego nikomu nie trzeba przedstawiać. 


Obok audioprzewodników po puszczy powstał nowy produkt o nazwie "Widma – sekretny las". Stowarzyszenie Cztery Krajobrazy we współpracy z Kampinoskim Parkiem Narodowym utworzyło projekt, który wspiera rozwój turystyki w regionie Mazowsza.  


Escape room "Widma – sekretny las" jest dostępny dla grup zorganizowanych a od 1 kwietnia 2019 roku dla osób indywidualnych. Należy pamiętać, iż przed wizytą w której chcemy wziąć udział w escape należy zarezerwować termin. Atrakcja jest bezpłatna i wskazana dla każdego entuzjasty sekretów legend. 

Dobre duchy czy demony puszczy od zawsze związane były z tradycją Mazowsza. Choćby "Bestariusz Słowiański" czy "Rzecz o skrzatach, wodnikach i rusałkach" przedstawia kilkaset baśniowych stworów wyobraźni naszych przodków i przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Baby leśne, Błędnice, Drzewice, Lasownik, Nocnice, Puszczawniki, Wiły, wszystkie one są tajemnicami z lasów oraz borów, których pamięć wskrzeszają publikacje oraz entuzjaści na puszczańskich szlakach. 


Niebawem pokażemy Państwu tajemniczy escape room w materiale filmowym.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy