,,Widok zza okna" - Kolejne Warsztaty Artystyczne w Gawłowie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: ,,Widok zza okna" - Kolejne Warsztaty Artystyczne w Gawłowie Sztuki plastyczne sochaczew

Już w najbliższy czwartek, 19 września w godzinach 17.30 - 20.00 w Pałacu w Gawłowie odbędą się kolejne warsztaty malarskie, tym razem zatytułowane ,,Widok zza okna". Jest to już czwarte spotkanie w ramach programu Działaj Lokalnie, realizowanego przez Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce  oraz Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego.

Zajęcia malarskie prowadzone przez Beatę Szustkiewicz to znakomita okazja do artystycznego, wspólnego spędzenia czasu. Skierowane są nie tylko do najmłodszych mieszkańców powiatu Sochaczewskiego, ale również do dorosłych. Uczestnicy będą mogli zrelaksować się i stworzyć własne, niepowtarzalne dzieło.

W trakcie warsztatów poznamy ciekawe techniki malarskie oraz graficzne. Tym razem zajęcia malarskie zatytułowane są   "Widok zza okna" pejzaż - malarstwo  szpachlą na  podłożu malarskim.

Zgłoszenia udziału należy kierować poprzez wiadomości na Fb - Fundacja Ochrony Zabytków Mazowsza, poprzez mail: biuro@fozm.pl lub w dniu zajęć w Pałacu przed rozpoczęciem warsztatów.


(źródło FOZM)


M.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy