Widzialna Ręka Sochaczew - włącz się do pomocy i Ty

Zdjęcia i foto: Widzialna Ręka Sochaczew - włącz się do pomocy i Ty Sochaczewianie - sylwetki sochaczew

W Sochaczewie powstała grupa pod tytułem Widzialna Ręka Sochaczew. Jest to ruch związany z pomocą osobom, które najbardziej potrzebują jej obecnie, w czasie zagrożenia zarażenia koronawirusem. Nie każdy z nas może dać sobie radę sam. Sochaczewianie nie czekają i utworzyli grupę, która oferuje różnego rodzaju pomoc. 


Nie masz jak zrobić zakupów, nie możesz wyjść z psem, może potrzebujesz pomocy przy zajęciu czasu dzieciom? Widzialna Ręka Sochaczew to właśnie miejsce, gdzie możesz uzyskać pomoc. 


Jak informują założyciele sochaczewskiej grupy, służy ona znajdowaniu oraz oferowaniu pomocy. Skupia osoby z powiatu sochaczewskiego. 


Jest kilka zasad z którymi TRZEBA się liczyć. Przede wszystkim szacunek. Żadnej polityki i tematów o religii, nie sprzedajemy, nie reklamujemy się, to dotyczy przede wszystkim leków! Bez prowadzenia zbiórek pieniędzy czy też ofert zatrudnienia. 


Każdy może dołączyć do grupy https://www.facebook.com/groups/WidzialnaRekaSochaczew/?fref=nf


I nasz apel: jeśli masz chwilę, jesteś zdrowy to zapraszamy do propagowania tej akcji na mieście. Może wydrukowanie informacji i rozwieszenie jej na mieście byłoby dobrym pomysłem? Podaj nr telefonu i zaproponuj pomoc, którą jesteś w stanie zaoferować. Jeśli czujesz, że możesz pomóc to daj znać innym. Zapraszamy do udziału zarówno na stronie FB jak i poza przestrzenią internetową. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy