Wieczór chwały w Kozłowie Biskupim z Marią Vadia

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wieczór chwały w Kozłowie Biskupim z Marią Vadia Kościół i religia sochaczew

Wieczór chwały "Powiedz Bogu TAK jak Maryja"

Masz Problem? Jesteś chory? Zamartwiasz się o siebie lub o swoich bliskich? Myślisz, że to sytuacjabez wyjścia? Przyjdź na wieczór chwały by doświadczyć mocy Boga.

Wspólnota „Zrodzeni z Ducha” i ks. Jacek Grzywacz, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kozłowie Biskupim zapraszają, w środę 24 października 2018 na Mszę Świętą i Wieczór Chwały z udziałem Marii Vadii.
Spotkanie rozpocznie się modlitwą różańcową o godz. 17:30. Następnie spotkamy się z Bogiem w sakramencie Eucharystii, po której we wspólnej modlitwie będziemy uwielbiać naszego Pana Jezusa Chrystusa.
Nauczanie i Wieczór Chwały poprowadzi Maria Vadia, a posługę muzyczną sprawować będzie Góra Błogosławieństw.

Dla kogo?

W Ewangelii św. Mateusza znajdziemy słowa Jezusa, który mówi: Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię (Mt 11, 28). Każdy z nas zmaga się z jakimś problemem czy trudnością, a dla Boga nie ma znaczenia, czy przyjdziesz z małym zmartwieniem, czy z poważną chorobą. Jesteś dla Niego ukochanym dzieckiem, dlatego czuj się zaproszony, niezależnie od tego w jakim jesteś wieku czy sytuacji. Pamiętaj, że nie musisz dźwigać tego sam: Szukałem Pana, a On mnie wysłuchał i uwolnił od wszelkiej trwogi. (Ps 34, 5).

Kim jest Maria Vadia?

Maria Vadia to Amerykanka kubańskiego pochodzenia, świecka misjonarka, charyzmatyczka posługująca na wszystkich kontynentach, założycielka fundacji Chwała Boża, członek stowarzyszenia kobiet katolickich Magnificat, a także autorka wielu książek o tematyce religijnej. Jest także mamą czwórki dzieci i babcią dziewięciorga wnucząt.

Odwiedza różne miejsca na świecie, spotykając się z potrzebującymi i głosząc konferencje. Mocą Bożą - dzięki jej posłudze - ludzie odzyskują nadzieję, nawracają się, zmieniają swoje życie, a także wracają do zdrowia.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy