Wieczór trzech Gwiazd

/ 14 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wieczór trzech Gwiazd Sztuki sceniczne sochaczew
+9

Walentynki, to święto obce mi „ideologicznie”. Zbyt dużo w nim tandety … oraz grafomanii. Nie można tego powiedzieć o wydarzeniu, które odbyło się w piątkowy wieczór w Klubie Kontrast. „Herbaciane tango” to jego tytuł.

Jako pierwsze dwie gwiazdy wieczoru wystąpiły Jolanta Kawczyńska i Anna Wolińska, które poczęstowały wspaniałym i aromatycznym napojem wszystkich widzów … no chyba, że ktoś nie chciał. Następnie pojawiły się na scenie w skeczu.

Jola i Ania to przyjaciółki, które spotykają się przy herbatce i jak to przyjaciółki rozpoczynają szczerą rozmowę. Ania wyznaje, że wychodzi za mąż, co wzbudza entuzjazm Joli. Nie zmniejsza go nawet fakt, że jest on żonaty. Jola kpi – jak nie potrafiła go utrzymać, to jej wina. Sprawę wyjaśnia Ania – ale to twój mąż …

Dialog pomiędzy przyjaciółkami Jola urozmaica grą na fortepianie oraz swoim śpiewem.

Trzecią gwiazdą wieczoru była Marysia Stasiak. Jest to młoda i utalentowana wokalistka oraz skrzypaczka. W mini recitalu zaprezentowała kilka piosenek. Publiczności najbardziej spodobała się ta, o żydowskim skrzypku. Podczas jej wykonania Marysia zagrała na tym instrumencie. Wykonania tego utworu publiczność zażądała na bis.

Liczna publiczność brawami nagrodziła trzy walentynkowe gwiazdy, które rozjaśniły wieczór swoim blaskiem. Podczas wydarzenia były prezentowane prace bardzo prężnie działającej przy SCK – Pracowni Eksperymentów Audiowizualnych.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy