Wieczory Literackie w Kameralnej

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wieczory Literackie w Kameralnej Słowo pisane sochaczew

Tym razem Sochaczewskie Wieczory Literackie zapraszają do Restauracji Kameralna. Szczególny klimat na spotkaniu wprowadzi Łukasz Walda, gitarą okraszając wiersze. Łukasz został wyróżniony podczas I Festiwalu Piosenki z Duszą w Teresinie. Restauracja Kameralna, godz. 18.00. Każdy, drugi czwartek miesiąca.

Sochaczewskie Wieczory Literackie działają już od listopada 2008 roku. Mimo początkowych problemów z frekwencją na czwartkowych spotkaniach pojawia się coraz więcej zainteresowanych. Swoją obecnością spotkania zaszczycają sochaczewscy poeci, którzy mają już za sobą wydanie własnych tomików: Marek Boczek, Tadeusz Hutkowski i Hanna Domańska. Warto też zwrócić uwagę na tegoroczną maturzystkę, która prezentuje elektryzującą, mocną poezję - Joannę Krakowian. Na kolejne spotkania przychodzą także dotychczas ukryci twórcy. Wiersze czwartkowych poetów możemy znaleźć w sochaczewskich pubach i kawiarniach.
Spotkania w Restauracji Kameralna będą odbywały się raz w miesiącu w każdy drugi czwartek miesiąca. W pozostałe czwartki Wieczory Literackie będą odbywały się tradycyjnie już w Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie przy ul. Żeromskiego 8, od godz. 17.30.
Dokładne informacje o terminach i godzinach spotkań można uzyskać pod nr. telefonu: 602645789.

Daniel Grabarek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy