Wielkie jubileuszowe granie

/ 7 komentarzy
Zdjęcia i foto: Wielkie jubileuszowe granie Imprezy cykliczne sochaczew

8 stycznia w powiecie sochaczewskim i gminie Kampinos, podobnie jak w wielu miastach w Polsce, już po raz 20. nasze serca rozgrzeje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jej tegoroczne hasło to: „Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą”.

W naszym regionie pierwsze akcenty wydarzeń związanych z WOŚP rozpoczną się już dzień wcześniej. Natomiast w dniu finału wczesnym rankiem około 350 wolontariuszy wyruszy z puszkami na teren powiatu i gminy Kampinos, aby zbierać datki oraz przyklejać darczyńcom czerwone serduszka. Na mieszkańców będzie czekało również wiele atrakcji, w tym licytacja niepowtarzalnych orkiestrowych gadżetów.

Tradycyjnie sochaczewski sztab będzie się znajdować w hufcu ZHP przy ul. H.Sawickiej 3b.


Bądźmy hojni dla chorych dzieci!
 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (7)

PaniBasiaPaniBasia
0
Bardzo ciekawa informacja, szkoda tylko że nie zawiera żadnych szczegółów... Czy z okazji WOŚPu będzie organizowany jakiś koncert - jak co roku? Światełko do nieba - gdzie? Jakieś licytacje? Żadnych informacji... A szkoda. 
Co ciekawe, dwa sochaczewskie zespoły grają w niedzielę koncerty w Toruniu, o tym też nikt nie informuje. (2012-01-04 10:31)
luciferatuluciferatu
0
Zgadzam się z moim przedmówcą. Warto dodać, że jeszcze dwa zespoły zagrają w Błoniu (Bejzment) i jeden w Żyrardowie. Póki co u nas cisza.  (2012-01-04 16:26)
piotrsochpiotrsoch
0
Z tego co mi wiadomo w Toruniu zagrają nasze 2 sochaczewskie zespoły "DELL ARTE" oraz "HWSC". W Błoniu zagrają "ASTRAL TETRIS" i "PACIEZ". W Żyrardowie zagra zespół "AWROCK". Szkoda że nasze miaszto jest tak zacofane kulturalnie i zespoły grające całkiem niezłą muzykę muszą szukać szczęścia gdzie indziej.
(2012-01-05 23:05)
piotrsochpiotrsoch
0
Później są tylko informacje że to wielkie Sochaczewskie zespoły, przepraszam bardzo a przy czym miasto pomogło jak nawet nie jest w stanie dać muzykom sali w której będą szkolić swoje umiejętności. Sam gram w zespole jednym z wyżej wymienionych i gdyby nie to że mam możliwość robienia prób u siebie w domu prawdopodobnie nie mielibyśmy gdzie się podziać. Zaden ośodek kultury nie wspiera młodych muzyków bo nie mają miejsca na sale prób. Jeśli już coś się znajdzie to za głośno gramy i niestety zostajemy wyproszeni. Wzorowym przykładem może być Teresiński Ośrodek Kultury który ciągle się rozwija, ma własną scene, studio nagrań, sale prób. Nasze 3 Sochaczewskie Domy kultury nawet do pięt nie dorastają temu Teresińskiemu.

(2012-01-05 23:18)
piotrsochpiotrsoch
0
Może i ktoś napisze że narzekam, ale proponuje przetrzeć zaparowane okulary i spojżeć świadomie na naszą kulejącą "Soczhaczeską alternatywe muzyczną"
(2012-01-05 23:23)
dragon36dragon36
0
masz racje w tym co piszesz zacofanie w naszym mieście nie stety rośnie i dzięki komu to nie trzeba chyba pisać ,zamiast pomagać i utwierdzać naszą miastowa muzykę to się szuka za przeproszeniem badziewia i jeszcze się cieszy że jest oki .Przy okazji gratuluje gustu organizatorom imprez plenerowych .
(2012-01-06 14:20)
TrojaTroja
0

Pamiętacie słynne na cały powiat hasło: "SOCHCZEW NA TAK"?


To teraz proszę tu nie użalać się, tylko pokornie uszy po sobie IPada w dłoń i cieszyć się MP3-kami w dniu orkiestry świątecznej pomocy.


Sochaczew jest daleko w tyle w stosunku do TOK w Teresinie. U nas trwa festiwal propagandy, a tam kultury.


pozdrawiam


Troja

(2012-01-06 17:16)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy