Wielkie otwarcie kolejnego sklepu sieci ‘Ubieram’ w Sochaczewie!

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wielkie otwarcie kolejnego sklepu sieci ‘Ubieram’ w Sochaczewie! Inwestycje sochaczew
+2

Już 22 października w Sochaczewie, odbędzie się wielkie otwarcie sklepu z tanią odzieżą UBIERAM. Przyjdź i znajdź wszystko czego potrzebujesz do swojej garderoby.


UBIERAM to firma rodzinna, która istnieje na rynku już od 9 lat. Dostępne w naszych sklepach ubrania sprowadzane są z różnych regionów Anglii. Następnie podlegają one dokładnej selekcji. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby towar, który ostatecznie trafia na nasze półki, był najlepszy gatunkowo. UBIERAM to nie tylko odzież, ale również galanteria, biżuteria, obuwie, ozdoby itp. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, na każdą okazję. Swój kolejny sklep postanowiliśmy otworzyć właśnie w Sochaczewie już 22 października 2019 r. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich o godzinie 9.00 na ul. Warszawską 37.


Z okazji otwarcia mamy dla Państwa niespodziankę. Każde wydane 30zł w dniu otwarcia weźmie udział w losowaniu. Do wygrania są gotówkowe karty prezentowe na zakupy w naszych sklepach. Tego dnia również okazując przy kasie naszą ulotkę lub reklamę w gazecie, otrzymają Państwo dodatkowo zniżkę – 20 %.


Informujemy również, że w nowo powstałym sklepie będzie także możliwość płatności kartą. 


W naszym sklepach co tydzień całkowicie wymieniamy towar, następnie z dnia na dzień system cenowy schodzi w dół.

Poniedziałek – 2 zł / sztuka.

Wtorek – NOWY TOWAR

Środa -15%

Czwartek -30%

Piątek -50%

Sobota -70%

Niedziela – 4 zł / sztuka


Godziny Otwarcia:

Poniedziałek – 9.00 – 17.00

Wtorek – 9:00 – 19.00

Środa – Piątek 9:00 – 18.00

Sobota 9.00 – 15.00

Niedziela 11.00 – 16.00


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ubieram.com.pl oraz do polubienia fanpage sklepu „Ubieram” na Facebooku: facebook.com/UbieramTaniaOdziezSochaczew.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy