Pożegnanie Lata w Iłowie 2018 – kto wystąpi

/ 10 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Pożegnanie Lata w Iłowie 2018 – kto wystąpi Rekreacja sochaczew

Muzyczne koncerty w ostatnim tygodniu lata wpisały się w program okolicznych imprez. Rok 2018 to już XXI Pożegnanie Lata w Iłowie. Festiwal skupia się głównie na muzyce disco i ma bardzo wielu zwolenników. Pierwsze koncerty organizowane dwadzieścia lat temu były równie spektakularne co teraz. Impreza nabierała rozpędu a obecnie chętni już kilka miesięcy wcześniej zakupują bilety na platformie internetowej. Każda osoba, która przybędzie na imprezę może się obejrzeć na kanale muzycznym polo tv, które już od kilku lat prowadzi relację z koncertów.

 
Jakie gwiazdy wystąpią na Pożegnaniu Lata w Iłowie w 2018 roku?

Zespołami, które  przybliżą swoje wokalne umiejętności na czwartkowym koncercie są, jako główna atrakcja, Capitan Jack. Niemiecki zespół, który zasłynął przede wszystkim w latach dziewięćdziesiątych. Z polskich znanych osób muzyki disco można będzie posłuchać Czadoman, Power Play, Boys, Akcent, Weekend czy zespół Afterparty. Swój jubileusz 10 – lecia na pożegnaniu lata będzie obchodzić zespół Mastres oraz 25 – lecie istnienia zespołu Milano.  

Jak co roku niesłabnącą popularnością cieszy się zespół Classic ze starymi oraz nowymi przebojami. Do występów dołączą dziewczyny z CamaSutra, Zespół Zajefajni, Markus P, Extasy, Exaited, Top Girls, MaxxDance, Zespół News, Claudi, E-maill Zespół. Jako debiutanci zaprezentują się wykonawcy z zespoły Naspawani a także Formacja M-Power. 

Gdzie odbędzie się impreza Pożegnania Lata 2018?
Coroczne pożegnania lata odbywają się w czwartki. W tym roku będzie to 30 sierpnia 2018. Jak co roku organizatorzy zapraszają na stadion w Iłowie na ulicy Płockiej 14.  Impreza rozpocznie się w gorące sierpniowe popołudnie. 

Gdzie można nabyć bilety?

Organizatorzy przewidują przedsprzedaż na stronie internetowej world media w cenie 20 złotych osoba. W punktach sprzedaży bilety w cenie 30 złotych można zakupić w Iłowie, sklep spożywczy przy ulicy Rynek Staromiejski 21, Łowiczu, Solarium ulica Krakowska 16, Sochaczew, solarium przy ulicy Polnej 11A  oraz bezpośrednio przed koncertem w kasie na terenie imprezy.  

Dodatkową atrakcją tego wieczoru jest możliwość nabycia biletów VIP. Cena takiego pakietu to 250 zł i zawiera kilka dodatkowych opcji. Przede wszystkim nabycie takiego wstępu gwarantuje spotkania z występującymi gwiazdami. Można będzie skorzystać z strefy cateringowej z grillem , przekąskami oraz serwowanymi daniami ciepłymi oraz finger food. W cenie takiego biletu są także drinki, serwis kawowy a także piwo. Jest to atrakcja przede wszystkim dla prawdziwych fanów. Opcje takich biletów można znaleźć przy największych imprezach disco między innymi na Festiwalu w Ostródzie. 


 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (10)

  robroyrobroy
  +2
  bez Boney M ? nie jadę (2018-08-03 20:20)
  ToTylkoJaToTylkoJa
  -2
  Wieś gra i buczy :D (2018-08-03 21:19)
  pierwsza_krewpierwsza_krew
  +1
  Skoro Pożegnanie Lata to "wieś gra i buczy" to jak nazwie Pan, Dni Sochaczewa? (2018-08-06 07:53)
  wbienkowbienko
  0
  @ToTylkoJa

  To nie "Wieś gra i buczy" tylko najświeższy trend lansowany przez TVPiS w ramach misji kulturalnej skierowanej do suwerena. Prezes (przez małe "p" i bez "pan", bo na pana trzeba sobie zasłużyć) Kurski (już mnie kusiło, aby wstawić dodatkową literę) lansuje ten trend z lubością, bo wie dokładnie co ciemny lud kupuje, a z percepcją czego ma kłopoty. Ma być prosto, skocznie i powtarzalnie - z błyskotkami i fonobłyskami (na poziomie przerośniętych teletubisiów).  @pierwsza_krewDni Sochaczewa? Szkoda gadać. Festyn ludyczny dla ameb? ;) (2018-08-06 11:18)
  dominika36dominika36
  +1
  Hołdys nie gani istnienia disco polo ... ani Polaków, że słuchają ... a słuchają ...

  (2018-08-14 15:08)
  dominika36dominika36
  +1
  acha ... i zespół Piękni i Młodzi jako disco polo wygrał w wielu konkursach z naprawdę fantastycznymi zespołami z innych gatunków muzycznych ... i to jest kwintesencja polskosci i jej wyborów... (2018-08-14 15:11)
  IsheIshe
  +1
  Dlaczego pod każdym tematem na e-sochaczew zaczyna się wszystko upartyjniać, upolityczniać, dążom do tego, by nas podzielić widzę, że na nie którym im się to udało, bo jest podział albo jest coś dobre i z prawicy, albo złe z lewicy i na odwrót a oni wspólnie i tak po pracy świetnie współpracują i się dogadują i śmieją się, że podzielili naród. (2018-08-15 13:38)
  BrodaczBrodacz
  -2
  Akurat tutaj Hołdys nie jest autorytetem w temacie :) gwiazda zaledwie ... no własnie czego ? Znany że jest znany :)

  Podobno to ostatnie pożegnanie lata w Iłowie. (2018-08-15 19:39)
  dominika36dominika36
  +1
  Tego lata z pewnością :) (2018-08-15 22:12)
  dominika36dominika36
  0
  Tego lata z pewnością :) (2018-08-15 23:00)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy