Międzynarodowy Turniej Judo 2016 - medaliści Mistrzostw Świata i Europy w Sochaczewie

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Międzynarodowy Turniej Judo 2016 - medaliści Mistrzostw Świata i Europy w Sochaczewie Judo sochaczew

X Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Sochaczew,  który odbył się 19 listopada 2016 roku,  w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Kątach okazał się wielkim wydarzeniem sportowym. Na zaproszenie gospodarzy turnieju - UKS " Siódemka " Sochaczew przybyło około 800 osób : 358 zawodników z 42 klubów, trenerzy,  rodzice, kibice, dyrektor sportowy Europejskiej Unii Judo, członek zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego -  pan  Wiesław Błach, brązowy medalista mistrzostw Świata i Europy dwukrotny Olimpijczyk  Igrzysk w Atenach i Pekinie  - pan Krzysztof Wiłkomirski, brązowy medalista Mistrzostw Europy,  Olimpijczyk  Igrzysk
w Pekinie i Londynie – pan Tomasz Adamiec.

Turniej  swoją obecnością zaszczycili sponsorzy turnieju :  państwo Jagoda i Tomasz Ćwiek -  „Sklep pod Lasem”,  pan Michał Kisielewski i pan  Łukasz Łuszczyk – firma ECO SERVIC, pan Krzysztof Białobrzeski - firma OKNO-BUD, pan Artur Kamiński - przedstawiciel firmy transportowej „ARTEX”, pani Otylia Muszyńska – dyrektor  Zespołu Szkół w Kątach, prezes UKS „Siódemka” Judo Sochaczew pani Maria Piechna. Patronat medialny nad turniejem objęło : Stowarzyszenie e-sochaczew,  Radio Sochaczew, Echo Powiatu oraz Express Sochaczewski.

 O godzinie 10.00 uroczystego otwarcia turnieju i przywitania przybyłych zawodników oraz gości dokonał trener UKS „ Siódemka „ Sochaczew, trener Kadry Narodowej Polskiego Związku Judo - pan  Janusz Piechna.

Po ceremonii otwarcia  rozpoczęła się rywalizacja sportowa.

  Podajemy wyniki uzyskane przez zawodników  turnieju w Kątach:

Kategoria Wiekowa Młodzik Chłopcy  (Rocznik 2002-2003) :

Kategoria wagowa 38kg

I-miejsce Bartek Lis Judo Lemur Warszawa

II-miejsce Kuba Golędzinowski Lemur Warszawa

III-miejsce Nikita Filipczuk  Akademia Judo Łódź

III-miejsce Kacper Laska  MMKS Wojownik Skierniewice

Kategoria wagowa 42kg

I-miejsce Jakub Wawrzonek Judo Lemur Warszawa

II-miejsce Patryk Sypniewski Judo Victoria Komorów

III-miejsce Jan Borsuk UKJ 82 Warszawa

III-miejsce Marcel Laśko Judo Rawa Mazowiecka

V-miejsce Wiktor Gąsiorowski UKS „Siódemka” Sochaczew

Kategoria wagowa 46kg

I-miejsce Wojciech Kazimierczak KS Yawara Warszawa

II-miejsce Antoni Zalewski Gwardia Warszawa

III-miejsce Maciej Matczak UKJ BOA Warszawa

III-miejsce Bartosz Ambroży UKS Orkan Sochaczew

Kategoria wagowa 50kg

I-miejsce Kajetan Lipiński UKS Same Judo

II-miejsce Jakub Górka UKS „Siódemka” Sochaczew

III-miejsce Mateusz Kos UKJ Ryś Warszawa

IV-miejsce Wojtek Brzozowski UKS Same Judo Warszawa

V-miejsce Adam Więcek MMKS Wojownik Skierniewice

Kategoria wagowa 55kg

I-miejsce Hubert Onuszkiewicz Judo Panda Warszawa

II-miejsce Aleksy Pawlica UKJ Ryś Warszawa

III-miejsce Filip Kosnowicz UKJ AON Warszawa

III-miejsce Adrian Miller SCSW Sochaczew

V-miejsce Andrzej Kisielewski UKS „Siódemka” Sochaczew

 Kategoria wagowa 60kg

I-miejsce Kacper Rola Klub Sportowy Start Radom

II-miejsce Aleksander Eiduks AZS UW Warszawa

III-miejsce Bartosz Kowalczyk UKS Orkan Sochaczew

 

 

Kategoria wagowa 66kg

I-miejsce Paweł Piotrowski Klub Sportowy Start Radom

II-miejsce Jan Schneider MMKS Wojownik Skierniewice

Kategoria wagowa 73kg

            I-miejsce  Kamil Kos Gwardia Warszawa

II-miejsce Dawid Piekarz Judo Piranie Grodzisk Mazowiecki

III-miejsce Bartosz Bańka Judo Kano Płock

III-miejsce Ziółkowski Łukasz SCSW Sochaczew

Kategoria wagowa 81kg

I-miejsce Stanisław Kropielnicki Judo Lemur Warszawa

II-miejsce Kacper Niklas UKS Olimp Bielsk

III-miejsce Szymon Żaba Judo Sensei Płock

 

Kategoria wagowa +81kg

I-miejsce Kats Artsion Białoruś

II-miejsce Bartek Mormon Safari Warszawa

III-miejsce Grzegorz Teresiński  K.S OKAMI Łomianki

 

Kategoria Wiekowa Młodziczki Dziewczęta  (Rocznik 2002-2003):

Kategoria wagowa 48kg

I-miejsce Karmela Czerwińska UKJ 225 Warszawa

II-miejsce Dominika Gawrońska UKS Same Judo Warszawa

III-miejsce Paulina Mendel UKS Same Judo Warszawa

Kategoria wagowa 52kg

I-miejsce Sylwia Kopczyńska UKS Eljot Płock

Kategoria wagowa 63kg

I-miejsce Marta Sawicka UKS Rawa Mazowiecka

II-miejsce Zuzanna Jędryczka UKS Eljot Płock

 Kategoria wagowa 70kg

I-miejsce Marta Topka UKS Shizeoku Ostróda

 

 

Kategoria Wiekowa Dzieci Starsze Chłopcy  (Rocznik 2004-2005):

Kategoria wagowa 30kg

I-miejsce Krzysztof Dyba AZS UW Warszawa

II-miejsce Mikołaj Manowski UKJ Lemur Warszawa

III-miejsce Konrad Zdanowski SCSW Sochaczew

IV-miejsce Cichy Jeremi UKS Czerwone Smoki

Kategoria wagowa 36kg

I-miejsce Wiktor Krusiński UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Kuba Golędzinowski Judo Lemur Warszawa

III-miejsce Jan HeineUK J Lemur Warszawa

III-miejsce Mateusz Kalwas UKS Eljot Płock

V-miejsce Kilas Pashaey UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki

V-miejsce Oliwier Osiński UKS Orkan Sochaczew

VII-miejsce Mateusz Kalwas UKS Eljot Płock

VII-miejsce Marcin Wójcik Judo Rawa Mazowiecka

Kategoria wagowa 39kg

I-miejsce Bartek Lis UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Jędrek Zalewski UKS Eljot Płock

III-miejsce Paweł Jakubowski UKJ Champion Warszawa

III-miejsce Jan Jesiołowski UKS Orkan Sochaczew

V-miejsce Adam Popiołek UKS Orzeł Nadarzyn

V-miejsce Łukasz Stanisławski AZS Łódź

VII-miejsce Tymoteusz Wieczorek UKS "Siódemka" Sochaczew

VII-miejsce Bartłomiej Wojciechowski UKS Orkan Sochaczew

Kategoria wagowa 42kg

I-miejsce Jakub Wawrzonek UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Eryk Zdanowski SCSW Sochaczew

III-miejsce Maciej Filipek K.S OKAMI Łomianki

IV-miejsce Karol Kowalewski UKJ Lemur Warszawa

Kategoria wagowa 46kg

I-miejsce Sebastian Rybicki Judo Sensei Płock

II-miejsce Kacper Wątkowski UKS Orkan Sochaczew

III-miejsce Piotr Więckowski UKJ Lemur Warszawa

III-miejsce Karol Staniszewski UKJ Lemur Warszawa

V-miejsce Jan Jaworski UKS Orkan Sochaczew

V-miejsce Kamil Rutkowski Judo Kuma Warszawa

VII-miejsce Oliwier Kaczmarek UKJ Arashi Łódź

VII-miejsce Dawid Kowara MMKS Wojownik Skierniewice

 

Kategoria wagowa 50kg

I-miejsce Hubert Pruszkowski Judo Legia Warszawa

II-miejsce Żakowski Maksymilian UKS Orkan Sochaczew

III-miejsce Krzysztof Pruszkowski UKJ Champion Warszawa

III-miejsce Michał Wąsikowski Judo Legia Warszawa

V-miejsce Filip Romaniuk K.S OKAMI Łomianki

V-miejsce Fedor Vershinin Judo Legia Warszawa

VII-Adrian Zieliński MMKS Wojownik Skierniewice

VII-miejsce Mateusz Kikolski UKS Sensei Płock

Kategoria wagowa 55kg

I-miejsce Wiktor Lewandowski MMKS Wojownik Skierniewice

II-miejsce Tomasz Kiełbasiński  UKS Orkan Sochaczew

III-miejsce Arkadiusz Zdanowski WTJ Włocławek

III-miejsce Mikołaj Podwysocki MMKS Wojownik Skierniewice

V-miejsce Jacek Czajewski Judo Legia Warszawa

V-miejsce Hubert Baznowicz  Judo Kano Płock

VII-miejsce Paweł Romejko Judo Kano Płock

VII-miejsce Kacper Janiszewski UKS Olimp Bielsk

Kategoria wagowa 60kg

I-miejsce Antoni Nojek UKJ Champion Warszawa

II-miejsce Mateusz Kmita Gwardia Warszawa

III-miejsce Krystian Figarski Akademia Judo Łódź

III-miejsce Marcin Bogdański Judo Kano Płock

V-miejsce Marcel Dobrian  MMKS Olimpijczyk Włocławek

 

Kategoria wagowa 66kg

I-miejsce Emil Paćkowski MMKS Wojownik Skierniewice

II-miejsce Dominik Piątek UKS Arashi Łódź

III-miejsce Krzysztof Kobyłecki Judo Kuma Warszawa

 

Kategoria wagowa+ 66kg

I-miejsce Jakub Gostomski Judo Sensei Płock

II-miejsce Jakub Karczewski UKJ Champion Warszawa

III-miejsce Jakub Kurusiewicz UKJ Lemur Warszawa

IV-miejsce Maciek Wrzosek UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki

 

Kategoria Wiekowa Dzieci Starsze Dziewczęta  (Rocznik 2004-2005)

 

Kategoria wagowa 30kg

I-miejsce Lidia Jędrzejek UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Anna Karalska UKJ Lemur Warszawa

III-miejsce Julia Rzeniewicz UKJ Lemur Warszawa

 

Kategoria wagowa 33kg

I-miejsce Maria Jesionek UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Natalia Wieczorek UKJ Lemur Warszawa

III-miejsce Wiktoria Piotrowicz UKS Shizoku Ostróda

Kategoria wagowa 36kg

I-miejsce  Glen Barbara UKS Busido Piaseczno

II-miejsce Wiktoria Witkowska  UKJ Lemur Warszawa

III-miejsce Barbara Dryjańska UKJ Lemur Warszawa

III-miejsce Ciesielska Oktawia MMKS Wojownik Skierniewice

V-miejsce Urszula Zienkiewicz UKJ Lemur Warszawa

V-miejsce Klara Jezierska-Sawicka Gwardia Warszawa

 

Kategoria wagowa 40kg

I-miejsce Klara Gessel LTS Legionowo

II-miejsce Kinga Firan UKS Shizoko Ostróda

III-miejsce Julia Obuchowska Akademia Judo Łódź

III-miejsce Nicola Musialik MMKS Wojownik Skierniewice

V-miejsce Nikola Banasiak WTJ Włocławek

V-miejsce Alicja Wałęsa UKJ Lemur Warszawa

Kategoria wagowa 44kg

I-miejsce  Natalia Szatkowska UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Jagoda Zawartko UKJ Lemur Warszawa

III-miejsce Zuzanna Kuźniewska SCSW Sochaczew

IV-miejsce Dorota Nyga Judo Kuma Warszawa

V-miejsce Sandra Kuziemska  Judo Rawa Mazowiecka

 

Kategoria wagowa 48kg

I-miejsce Alicja Wilanowska UKS Arashi Łódź

II-miejsce Agata Czyrak Judo Rawa Mazowiecka

 

Kategoria wagowa 52kg

I-miejsce  Zuzanna Feliga UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Zuzanna Korzębiowska UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki  

III-miejsce Katarzyna Wypchło UKS Orkan Sochaczew

IV-miejsce Klaudia Kucharska Akademia Judo Łódź

 

Kategoria wagowa 57kg

I-miejsce Barbara Kowalczyk Akademia Judo Łódź

II-miejsce Agnieszka Załuska AZS UW Warszawa

Kategoria wagowa +57kg

I-miejsce  Agnieszka Załuska AZS UW Warszawa

II-miejsce   Roksana Wysocka SCSW Sochaczew

III-miejsce Michalina Latosek UKS Czerwone Smoki

IV-miejsce Dominika Piotrowska UKJ Lemur Warszawa

 

Kategoria Wiekowa Dzieci  Chłopcy  (Rocznik 2006-2007)

 

Kategoria wagowa 27kg

I-miejsce  Konrad  Zdanowski SCSW Sochaczew

II-miejsce  Jakub Czermanowicz  Judo Same Warszawa

III-miejsce Miłosz Cichy UKS Czerwone Smoki

III-miejsce Antoni Nowak UKJ Lemur Warszawa

V-miejsce Mateusz Kaim  PUKS Makowiec

V-miejsce Stanisław Krawcewicz  Judo Kuma Warszawa

Kategoria wagowa 30kg

I-miejsce  Filip Zaręba UKJ Wiktoria Komorów

II-miejsce  Bartosz Gocman Judo Kuma Warszawa

III-miejsce  Franciszek Borsuk UKJ 82 Warszawa

III-miejsce Mateusz  Dąbrowski  UMKS Dziatwa Warszawa

V-miejsce Kacper Tobiasz Judo Kuma Warszawa

V-miejsce Mikołaj Manowski UKJ Lemur  Warszawa

VII-miejsce Max Ekiert LTS Legionowo

VII-miejsce Igor Sierociński SCSW Sochaczew

Kategoria wagowa 33kg

I-miejsce  Dawid Manowski UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Kamil Padziński  UKJ Meyo Warszawa

III-miejsce  Arseni Hopiniuk Ukraina

III-miejsce  Olek Marcel UKJ Lemur Warszawa

V-miejsce Szymon Ansilewski MMKS Wojownik Skierniewice

V-miejsce Oskar Czerwiński UKJ 225 Warszawa

VII-miejsce Mikołaj Pilewicz UKS Czerwone Smoki

VII-miejsce Kamil Sobolewski  Olimpijczyk Włocławek

Kategoria wagowa 36kg

I-miejsce  Robert Świdwa UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Gracjan Tomecki SCSW Sochaczew

III-miejsce Kacper Pruszkowski Team Pruszków

III-miejsce  Aleksander Wojciechowski UKJ Lemur Warszawa

V-miejsce Marcin Wielądek UKJ Lemur Warszawa

V-miejsce Borys Szczerba UKJ Lemur Warszawa

VII-miejsce Jan Osiadacz AZS AWF Warszawa

VII-miejsce Wojtek Sokołowski UKS Same Judo Warszawa

Kategoria wagowa 39kg

I-miejsce  Kacper Gajda UKS Orkan Sochaczew

II-miejsce Jan Heine UKJ Lemur Warszawa

III-miejsce Dawid Cichocki UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki

            III-miejsce Nikolas Krzemiński SCSW Sochaczew 

V-miejsce Igor Popow UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki

V-miejsce Aleks Kowalczyk UKJ AON Warszawa

VII-miejsce Kuba Niklas UKS Olimp Bielsk

VII-miejsce Antek Lenczewski MKS Olimpijczyk Włocławek

Kategoria wagowa 42kg

I-miejsce  Mateusz Waćko  UKS Same Judo Warszawa

II-miejsce Piotr Giszczak UKS Sensei  Płock

III-miejsce Kaźmierski Filip UKS „Siódemka”Sochaczew

 III-miejsce Kazik Świerczewski Judo Kuma Warszawa

V-miejsce Kajetan Kiejnowski Judo Kuma Warszawa

V-miejsce Karol Kowalewski UKJ Lemur Warszawa

VII-miejsce Stanisław Wroński UKS Orkan Sochaczew

VII-miejsce Mateusz Martinek UKS Orkan Sochaczew

Kategoria wagowa 46kg

I-miejsce  Jędrzej Pietraszewski UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Dawid Szmytkowski UKS Sensei Płock

III-miejsce Patryk Kwiatkowski UKS Orkan Sochaczew

Kategoria wagowa 50kg

I-miejsce  Mateusz Rek-Morawski Bushi Toruń

II-miejsce Adam Rzuciło PUKS Makowiec

III-miejsce Patryk Karnicki Judo Kuma Warszawa

Kategoria wagowa 55kg

I-miejsce  Mateusz Konderski UKJ Champion Warszawa

II-miejsce Jakub Cendrowski Judo Rawa Mazowiecka

 Kategoria wagowa 60kg

I-miejsce  Szymon Kowalski Bushi Toruń

II-miejsce Kuba Witkowski UKS Czerwone Smoki

 

Kategoria Wiekowa Dzieci  Dziewczęta  (Rocznik 2006-2007):

Kategoria wagowa 27kg

I-miejsce  Roksana Czerwińska-Kowar LKS Legionowo

II-miejsce Julia Rzeniewicz UKJ Judo Lemur Warszawa

III-miejsce Iga Stanisławska AZS UŁ Łódź

Kategoria wagowa 30kg

I-miejsce  Alicja Dudek UKJ  Lemur Warszawa

II-miejsce Marta Dąbrowska Judo Kuma Warszawa

III-miejsce Amelia Zientak UKS Sensei Płock

Kategoria wagowa 36kg

I-miejsce Kalina Zozulińska Judo Legia Warszawa

II-miejsce Wiktoria Witkowska UKJ Lemur Warszawa

III-miejsce Maria Jesionek UKJ Lemur Warszawa

IV-miejsce Anna Mergler SCSW Sochaczew

Kategoria wagowa 39kg

I-miejsce Kinga Kujawa SCSW Sochaczew

II-miejsce Julia Wojewódzka WTJ Włocławek

III-miejsce Oliwia Romaniuk UKS OKAMI Łomianki

IV-miejsce Iga Lisonek  UKS Same Judo Warszawa

Kategoria wagowa 44kg

I-miejsce Natalia Szatkowska UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Barbara Gruszewska Kuma Judo Warszawa

III-miejsce Zuzanna Dębowska AZS AWF Warszawa

Kategoria wagowa 48kg

I-miejsce Oliwia Hupert UKS Orkan Sochaczew

II-miejsce Weronika Kidawska Puma Judo Warszawa

III-miejsce Barbara Nyga Kuma Judo Warszawa

IV-miejsce Anna Kowalczyk PUKS Makowiec

Kategoria wagowa 52kg

I-miejsce Olga Piechna UKS „Siódemka” Sochaczew

II-miejsce Pikała Maja UKS „Siódemka” Sochaczew

Kategoria wagowa 57kg

I-miejsce Martyna Stanaszek UKS Orkan  Sochaczew

 

Kategoria wagowa +57kg

I-miejsce Roksana Wysocka SCSW Sochaczew

II-miejsce Amelia Ostrowska UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki

 

Kategoria Wiekowa Dzieci Dziewczęta i Chłopcy  (Rocznik 2008-2009):

 

Kategoria wagowa 21kg

I-miejsce  Gabriel Kowalik UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Filip Pacholak UKJ Lemur Warszawa

III-miejsce Natasza Błachnio Gwardia Warszawa

III-miejsce Mateusz Mergler SCSW Sochaczew

V-miejsce Bartosz Pańczak Kuma Judo Warszawa

V-miejsce Karina Czerwińska-Kowar Judo Legia Warszawa

Kategoria wagowa 24kg

I-miejsce  Sandra Walędzik UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Hanna Brzozowska UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki

III-miejsce Szymon Kowalczyk UKS Same Judo Warszawa

III-miejsce Ryszard Sienkiewicz Judo Legia Warszawa

V-miejsce Marcin Wróbel SCSW Sochaczew

V-miejsce Antoni Llczuk

VII-miejsce Wojciech Michalak UKJ Champion Warszawa

VII-miejsce Zuzanna Kwietnik Judo Viktoria Komorów

Kategoria wagowa 27kg

I-miejsce  Jeremi Zalewski Gwardia Warszawa

II-miejsce Olga Szymańska UMKS Dziatwa Warszawa

III-miejsce Bruno Michalski Judo Legia Warszawa

III-miejsce Krystian Kacprzak SCSW Sochaczew

V-miejsce Urszula Stachera UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki

 V-miejsce Albert Okraska SCSW Sochaczew

 VII-miejsce Igor Paradowski SCSW Sochaczew

VII-miejsce Przemysław Monder UKJ Meyo Warszawa

Kategoria wagowa 33kg

I-miejsce Karol Lenartowicz UKJ Lemur Warszawa

II-miejsce Jerzy Kucharczyk Judo Legia Warszawa

III-miejsce Emil Pochopień Kuma Judo Warszawa

III-miejsce Kalina Dudek UKJ Lemur Warszawa

V-miejsce Krzysztof Rybarczyk UKJ Lemur Warszawa

 V-miejsce Jacek Bargiel UKS Orkan Sochaczew

 

Kategoria wagowa 36kg

I-miejsce Jakub Ciesielski UKJ 82 Warszawa

            II-miejsce   Maks Pieńkosz UKS Same Judo Warszawa

III-miejsce Jakub Knap UKJ Lemur Warszawa

III-miejsce Wiktor Jackiewicz Judo Legia Warszawa

V-miejsce Wiktoria Wałęsa UKJ Lemur Warszawa

            V-miejsce Kacper Trzciński SCSW Sochaczew

VII-miejsce Jędrzej Skiba UMKS Dziatwa Warszawa

Kategoria wagowa 40kg

I-miejsce Kacper Kacprzak SCSW Sochaczew

            II-miejsce  Maciek Warzęchowski Judo Kuma Warszawa

III-miejsce Mikołaj Jarzębowski UKS „Siódemka”Sochaczew

 

Kategoria wagowa +40kg

I-miejsce Kamil Zdanowski WTJ Włocławek

            II-miejsce  Paula Truszczyńska UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki

III-miejsce Mateusz Plichta UKS Kokoro Łódź

            IV-Jakub Waćko UKS Same Judo Warszawa.

Zarząd klubu UKS „ Siódemka „ Sochaczew  oraz zawodnicy serdecznie dziękują  wszystkim osobom, które  pomagały przy organizacji turnieju,  w szczególności  : państwu Katarzynie
i Markowi Górkom, państwu Beacie i Markowi Markiewicz, państwu Magdalenie
 i  Robertowi Gąsiorowskim, pani Małgorzacie Bielickiej, pani Małgorzacie Piotrowskiej, pani Honoracie Jarzębowskiej, pani  Alicji Boguckiej, pani Renacie Kubik.

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

jacek93jacek93
0
Akademia Judo Łudź ? (2016-11-21 13:57)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy