Wigilia u Rugbistów

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wigilia u Rugbistów Rugby sochaczew

Sochaczewska Rodzina Rugbowa staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką. Z inicjatywy prezesa RC Orkan – Mieczysława Głuchowskiego odbyło się już drugie spotkanie związane z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

W sochaczewskiej hali MOSiR zjawiło się sporo osób związanych z rugby. Licznie reprezentowana była żeńska drużyna Tygrysic. Pozostałe męskie teamy łącznie z oldboyami też były widoczne. Na trybunach zasiedli przedstawiciele władz samorządowych z byłym rugbistą Piotrem Osieckim, który aktualnie pełni rolę burmistrza Sochaczewa. Pojawili się rodzice, sponsorzy, kibice … oraz święty Mikołaj, który najmłodszym rozdawał prezenty.

Rugbowa Wigilia rozpoczęła się podzieleniem opłatkiem poświęconym przez proboszcza parafii świętego Wawrzyńca Piotra Żądło. Potem były kolędy wykonane przez frontmana grupy Classic – Mariusza Winnickiego. Wieczerza i kuluarowe rozmowy wypełniły ten magiczny wieczór. Z pewnością tego typu spotkania integracyjne mogą wnieść do sochaczewskiego rugby wiele pozytywnej energii i warto je w przyszłości kontynuować.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy