WIOSENNY BAL NADZIEI- 22 maja

W świetlicy socjoterapeutycznej KLEKS prowadzonej przez Stowarzyszenie Przystań panuje wiosenne przebudzenie.
Kontynuowany jest projekt „Podziel się swoją pasją”- (konkurs grantowy organizowany przez centrum Wolontariatu i firmę ERA). W ramach pozyskanych środków odbywają się warsztaty teatralne, malarskie, choreoterapeutyczne, bębniarskie itp. Organizując je kierowaliśmy się przekonaniem, że rozwój zainteresowań pomoże dzieciom i młodzieży przezwyciężyć nudę, zmniejszy napięcie emocjonalne i podniesie poziom wiary w siebie. Podobnych efektów oczekujemy po planowanym wypoczynku letnim, podczas którego będą prowadzone zajęcia psycho-profilaktyczne.
Jak już wcześniej informowaliśmy Państwa chcemy dofinansować akcję letnią dla podopiecznych świetlicy m.in. dzięki funduszom zebranym podczas WIOSENNEGO BALU NADZIEI. Impreza, planowana pierwotnie na 17 kwietnia, ze względu na ogłoszoną żałobę narodową po tragedii w Smoleńsku została odwołana. Dzięki ponownemu zaangażowaniu organizatorów (naszych przyjaciół wolontariuszy oraz Hotelu Chopin) wiemy już, że Bal odbędzie się 22 maja.. Chcieliśmy więc zaprosić Państwa do udziału a tej akcji charytatywnej. Część sumy z każdego biletu oraz środki zebrane na aukcji przeprowadzonej podczas balu zostaną przekazane SPOP „Przystań” na dofinansowanie wypoczynku letniego podopiecznych świetlicy.. Na aukcji licytowane będą obrazy malowane przez naszych podopiecznych oraz przedmioty, które otrzymaliśmy od naszych przyjaciół.
Jednocześnie dziękujemy:
Burmistrzowi Miasta Sochaczew (za objęcie balu patronatem honorowym),
Ziemi Sochaczewskiej (za patronat medialny)
Władysławowi Komendarkowi (naszemu gościowi specjalnemu)
oraz zespołowi Stereo (za oprawę muzyczną balu).

Jeszcze raz wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Wiosennym Balu Nadziei w sobotę 22maja 2010 roku.
Zainteresowanych odsyłamy do naszej strony internetowej:www.swietlica-kleks.org.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy