Wirtualnie i realnie

Zdjęcia i foto: Wirtualnie i realnie Inne sporty sochaczew

Ludzie od tego siedzenia w domu powoli „głupieć” zaczynają. Starają sobie urozmaicić czas i … wymyślają różne formy aktywności fizycznej. Trenerzy oraz instruktorzy różnej maści prezentują w sieci zestawy ćwiczeń. Chcesz być jak oni – to rób to samo, ćwicz.

Kolarze poszli jeszcze dalej i w czasie rzeczywistym rozgrywają wirtualne wyścigi. Nie każdego jednak stać na taki wysiłek, a emocje chce się mieć. Redaktor Tomasz Jaroński zaproponował wyścigi kolarskie rozgrywane kapslami. Kilka „monumentów” już się odbyło.

Nasze miasto w tyle nie pozostaje. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaproponował Wirtualny Bieg Majowy. Wystartowało w nim ponad czterdzieści osób. Jeszcze dalej poszedł niezastąpiony Krzysztof „Mudin” Lewandowski. Stworzył grę planszową „Rugby”. Na swoim profilu na fb poinformował o tym, że pierwsze mecze już zostały rozegrane. Chcesz wiedzieć więcej odwiedź profil Krzysztofa.

Pomimo tych jakże udanych prób, nic nie zastąpi emocji podczas oglądania sportowej rywalizacji na żywo. Mieć trzeba nadzieję, że wirus w koronie szybko poluzuje, a my będziemy mogli powrócić do hal i na stadiony.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy