Witał Nowy Rok, a potem pijany wsiadł w samochód

Zdjęcia i foto: Witał Nowy Rok, a potem pijany wsiadł w samochód  Narkotyki, alkohol sochaczew

Był tak nietrzeźwy, że o mały włos nie doprowadził do zderzenia z policyjnym radiowozem. Teraz 51 - latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności.


1 stycznia 2020 roku policjanci patrolujący gminę Teresin zauważyli samochód osobowy marki Volkwagen Passat, który jadąc z naprzeciwka nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod policyjny radiowóz. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji funkcjonariusza nie doszło do zderzenia. 

51-letni kierowca Volkswagena nie reagując na zaistniałą sytuację pojechał dalej. W związku z tym policjanci zawrócili i zatrzymali mężczyznę. Ostatecznie okazało się, że jest on kompletnie pijany. Podczas rozmowy przyznał się funkcjonariuszom, że w sylwestrową noc wypił sporo alkoholu oraz, że spożywał go również w Nowy Rok.

Jak informuje KPP w Sochaczewie:


,,Mieszkaniec gminy Baranów został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, które wykazało prawie 2,5 promila. Trafił do policyjnego aresztu.Mężczyzna będzie teraz odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności."


(źródło KPP Sochaczew)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy