Wizyta Biskupa Diecezji Łowickiej Andrzeja Franciszka Dziuba

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wizyta Biskupa Diecezji Łowickiej Andrzeja Franciszka Dziuba Spotkania, jubileusze sochaczew

Urząd Gminy Sochaczew 3 października gościł Biskupa Diecezji Łowickiej Andrzeja Franciszka Dziuba, podczas krótkiej wizyty Jego Ekscelencja spotkał się z przedstawicielami władz gminy Wójtem Gminy Sochaczew Mirosławem Orlińskim, Przewodniczącym Rady Czesławem Ćwiklińskim, Radnymi Gminy Sochaczew oraz  pracownikami Urzędu.

Biskup Andrzej Franciszek Dziuba skierował ważne słowa dotyczące wagi ich pracy w charakterze służby drugiemu człowiekowi, konieczności współpracy władzy świeckiej i duchownej oraz istoty modlitwy za powodzenie wszystkich działań, które podejmuje na co dzień każdy z nas zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.  W podziękowaniu za wizytę oraz na pamiątkę, która będzie przypominała naszą gminę, Wójt Mirosław Orliński przekazał księdzu biskupowi kosz kwiatów oraz upominki związane z Gminą Sochaczew.

Spotkanie zakończyła Modlitwa oraz Błogosławieństwo udzielone przez Proboszcza Parafii Św. Wawrzyńca w Sochaczewie Ks. Piotra Żądło oraz Biskupa Diecezji Łowickiej Andrzeja Franciszka Dziuba.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Urząd Gminy Sochaczew wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy