Wizyta uczniów z Feliksowa, Wymysłowa i Wyczółek

/ 12 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wizyta uczniów z Feliksowa, Wymysłowa i Wyczółek Edukacja sochaczew
+7

Dnia 30.10.2018 w murach naszej szkoły - "Ogrodnika" gościliśmy uczniów z Feliksowa, a 5.11.2018 z Wymysłowa i z Wyczółek. 

Uczniowie wzięli udział w zajęciach kulinarnych pod bacznym uczniów, którzy pokrótce przybliżyli gościom, jak wygląda nauka na tym kierunku. Warsztaty zostały poprowadzone przez panią Aldonę Charzyńską i panią Agnieszkę Umiastowską wraz z uczniami klasy IIIB Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Ósmoklasiści przygotowywali muffinki czekoladowe i marchewkowe oraz tartinki z różnymi pastami (małe dekoracyjne bankietowe kanapeczki). Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych gości i zakończyły się degustacją przygotowanych wyrobów. 

Następnie wszyscy udali się na zajęcia do pracowni informatycznej, gdzie mogli dowiedzieć się więcej o technikum cyfrowych procesów graficznych. Druga grupa uczniów wzięła udział w prezentacji na temat nowego kierunku w ZSRCKU, czyli o technikum eksploatacji terminali i portów lotniczych oraz o liceum humanistycznym. Po zapoznaniu się z wybranymi kierunkami nauczania uczniowie  z klasy 2LOa zaprosili swoich młodszych kolegów na zwiedzanie budynku szkoły.

       Mamy nadzieję, że wielu z uczniów zawita w progach naszej szkoły we wrześniu. Dziękujemy za mile spędzony czas!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy