Włamywacz zatrzymany

/ 5 komentarzy
Zdjęcia i foto: Włamywacz zatrzymany Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Do zdarzenia doszło w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia tuż po 5 rano. Wówczas to 35-letni mieszkaniec Sochaczewa na ul. Żeromskiego włamał się do jednej z piwnic. Dokonał tego poprzez wyłamanie piwnicznego okienka. Dostał się do środka, skąd dokonał kradzieży między innymi piły spalinowej oraz innych rzeczy na szkodę mieszkańca Sochaczewa.

 

Kiedy Policjanci zjawili się na miejscu, od razu usłyszeli odgłosy dźwięków metalicznych przy wejściu do piwnicy. W ciągu kilku chwil ujawnili mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać chowając się w ciemnych korytarzach piwnicznych. Mężczyznę po chwili zatrzymano, okazał się nim 35-letni mieszkaniec Sochaczewa.

Sprawca posiadał przy sobie narzędzia służące mu do pokonywania różnego rodzaju zabezpieczeń. Tj. kombinerki, scyzoryk oraz latarkę. Od razu przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Macieja Z. zatrzymano w policyjnym areszcie. W toku wykonywanych czynności 35-latek przyznał się do jedenastu włamań, do których przed świętami dochodziło na terenie Sochaczewa.

Tym samym procederem zajmował się jego starszy brat 38-letni Sebastian Z., którego również zatrzymano za włamania.

Starszy brat przyznał się do 20 włamań do piwnic na terenie miasta.

Łupem braci padało wszystko co można było zabrać: elektronarzędzia, rowery, narzędzia, ubrania, narty, a nawet przetwory.

Obydwaj odpowiedzą przed Sądem.

 

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

Natalia1985Natalia1985
0
Wiedziała mamusia jak sobie synków wychować :-). Jako dobre dzieci znosili przetwory na święta, grzybki, ogóreczki pewnie a może i kapustkę kiszoną na bigosik:-). Cyrk na całego! Ale na sylwestra chyba już nie doniosą towaru do domciu. Łatwo było się zorientować którzy to tacy geniusze:-) (2015-12-28 20:38)
fairofairo
-1
Sukces lokalnej policji. ciesze się,że moje przetwory są od teraz bezpieczne :D (2015-12-29 00:14)
Obywatel85Obywatel85
+2
Nie byłoby ci do śmiechu gdybyś to był wśród poszkodowanych..............ewentualnie gdyby wasze dzieci straciły nowiutkie rowery za ładnych kilka zł. (2015-12-29 12:16)
fairofairo
0
po to wieszam na ogrodzeniu tabliczke ,złodzieju wchodzisz na własne ryzyko,a reszta to juz historia ...złodzieja nikt nie szuka i bajka skończona. (2015-12-29 21:26)
robroyrobroy
+1
może coś bliżej od Policji-też straciłem rower (z pół roku temu) może publikacja --jakieś zdjęcia? nie liczę na cud ale inni mogą coś odnaleźć (2015-12-30 10:36)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy