Wojciech Siemion rozbił się w Ruszkach

Zdjęcia i foto: Wojciech Siemion rozbił się w Ruszkach Wypadki sochaczew

Do zdarzenia doszło w środę 21 kwietnia przed godz. 22.00. Na drodze wojewódzkiej nr 577, za rondem w miejscowości Ruszki, gm. Młodzieszyn, prowadzone przez znanego aktora Wojciecha Siemiona audi uderzyło w ciężarowego daf-a, a następnie w opla omegę.
Na miejsce udały się dwa zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sochaczewie. Informację o wypadku otrzymali także dyżurni pogotowia ratunkowego i policji, którzy wysłali trzy radiowozy oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego. W rozbitym audi pozostawał uwięziony kierowca wraz z pasażerem. W wyniku uderzenia ciężarowy daf przechylił się w kierunku rowu, ale prowadzący go mężczyzna nie odniósł obrażeń. Okazało się również, że dwie osoby podróżujące oplem zostały zabrane do szpitala przez postronnego kierowcę przed przybyciem służb ratowniczych.
Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia. By utworzyć dostęp do poszkodowanych, przy pomocy narzędzi hydraulicznych przystąpili do rozcinania i rozginania zniszczonej karoserii audi. Po trwających kilka minut zmaganiach z elementami konstrukcyjnymi samochodu możliwa była ewakuacja uwięzionych, którzy zostali przekazani zespołom pogotowia ratunkowego. Wojciech Siemion umieszczony został w ciężkim stanie na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej sochaczewskiego szpitala, natomiast podróżująca z nim żona została przewieziona karetką do specjalistycznego szpitala w Warszawie. W sobotę, gdy aktor odzyskał przytomność odwieziono go helikopterem również do Warszawy, gdzie niestety zmarł. Miał 82 lata.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy